Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Príbeh pôrodníčky - Mandy Robotham

Príbeh pôrodníčky

Zakázaná láska, osudová voľba a boj o prežitie

Mandy RobothamMotýľ (2019)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,90€
Zľava 21%
11,77€

Román z obdobia II. sv. vojny o pôrodnej asistentke

„Prečo by som mala riskovať všetko, čo už aj tak viselo na vlásku, pre niekoho,
kto sa spolčoval – kto spával – s človekom s rukami začiernenými smrťou, zodpovedným za všetko moje nešťastie? Môžem povedať nie. Môžem nechať Evu, nech sama čelí následkom. Neocitla by sa predsa v nebezpečenstve. Možno by už viac nebola velebenou princeznou, no určite by jej nik neublížil. Neskončila by mŕtva...“

Anke je väzenkyňa v koncentračnom tábore, kde pomáha pri pôrodoch v tom najkrutejšom prostredí. Napriek nepredstaviteľným podmienkam však rodičky vďaka Ankiným schopnostiam prežijú, a tak sú čoskoro pripravené znova otročiť pre ríšu. To neujde gestapu, ktoré Anke jedného dňa oznámi, že sa bude ako pôrodná asistentka starať o samotnú Evu Braunovú.
Anke čoskoro čelí mučivej dileme: má priviesť na svet potomka diabla, ktorý jej rodinu a vlasť pripravil o nádej na budúcnosť, alebo sa bude držať svojich morálnych zásad a pomôže nevinnému novorodencovi?

Príbeh pôrodníčky vás vtiahne do zákulisia nacistických stratégií zosnovaných v sídle Berghof, kde sa v dusnom ovzduší vojny zúriacej všade navôkol nečakane rodí nie len nový život, ale aj láska.


Originálny názov: The German Midwife Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Rozmer: 135×205 mm ISBN: 9788081642029 Počet strán: 344 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách