Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Sedem sestier

Lucinda RileyTatran (2019) • Séria Sedem sestier • 1. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
18,90€
Zľava 30%
13,30€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Maia - krásna samotárka, ale musí sa znovu naučiť ľúbiť.

Strhujúci úvodný román Sedem sestier
historicko-romantickej série o neuveriteľných osudoch nevlastných sestier Maie, Ally, Star, Cece, Tiggy, Electry a Merope, siedmich sestrách, vychádza z mytologického príbehu o Plejádach, ktoré Zeus v záujme ich bezpečia umiestnil na oblohu v podobe žiarivej hviezdokopy. Každý príbeh sa začína v nádhernom zámku na brehu Ženevského jazera, domove všetkých sestier. Zídu sa tam po správe o smrti milovaného otca, tajomného miliardára, ktorý ich adoptoval v útlom detstve z rozličných končín sveta a každej zanechal obálku s odkazom na ich minulosť a záhadný pôvod.

Prvý diel opisuje príbeh Maie, najstaršej sestry, ktorú jej pátranie po pravej identite zavedie na druhý koniec sveta do schátranej vily v brazílskom Riu de Janeiro. Kúsky rodinnej mozaiky jej odhalia nečakané súvislosti so záhadným príbehom lásky spojeným s Parížom a so stavbou slávnej sochy Krista Spasiteľa týčiacej sa na hore Corcovado nad najkrajším mestom sveta.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: The Seven Sisters Rok vydania: 2019 ISBN: 9788022210072 Rozmer: 147×229 mm Počet strán: 436 Väzba: pevná Štýl: napínavý, romantický, historický, dobrodružnýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách