Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Fakty a mýty o spoločnosti 5.0 - Peter Staněk, Vladimír Mařík, Dušan Doliak, Adrián Ondrovič

Fakty a mýty o spoločnosti 5.0

Zamyslenie sa nad budúcnosťou


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
17,60€
Zľava 5%
16,72€

Rýchly technologický rozvoj, pretlak informácií rôzneho druhu, masové využívanie sociálnych sietí zásadne menia život jednotlivca, ako aj ľudskej spoločnosti. Ovplyvnia kvalitu života človeka a zmeny spoločnosti len v pozitívnom svetle alebo so sebou prinesú aj problémy, ktorým bude treba čeliť?

Publikácia Fakty a mýty o spoločnosti 5.0 je kritickým zamyslením sa nad súčasným stavom a možným vývojom spoločnosti v dôsledku rozvoja informačných technológií. Autori v nej podrobili analýze aktuálne problémy spoločnosti dneška s výhľadom na jej ďalší rozvoj. V jednotlivých kapitolách sprevádzajú čitateľa budúcnosťou, ktorá prináša zaujímavý pohľad na kľúčové fenomény ako umelá inteligencia, priemysel 4.0, spoločnosť 5.0. Načrtávajú však aj problémové oblasti budúcnosti, ktorým sa spoločnosť, ale ani planéta ako taká nevyhne. Práve prepojenie s pohľadom na budúcnosť zdôrazňuje podtitul monografie „Zamyslenie sa nad budúcnosťou“.

Monografia je voľným pokračovaním publikácie Hľadanie novej reality a takisto vyzýva čitateľa k zmene náhľadu na realitu súčasnosti, ako aj k zmene uvažovania nad budúcnosťou.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Rozmer: 148×210 mm ISBN: 9788057100577 Počet strán: 240 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách