📝Späť do školy s kráľovskou cenou

Screentime - Prilepení k obrazovkám

Ako nastaviť pravidlá používania mobilov a počítačov v rodine


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
4,00€
Zľava 7%
3,72€

Deti a tínedžeri dnes žijú prilepení k obrazovkám. Hra vonku s kamarátmi sa zmenila na hru online a rozhovor tvárou v tvár na chat a písanie správ.
Sú rodičia, ktorí presvedčili samých seba, že taká je doba, a že sa s tým nedá veľa urobiť a treba to prijať. Ak medzi nich nepatríte, čítajte ďalej.

Vznik tejto knihy podnietili rodičia, ktorí sú frustrovaní, zmätení a majú strach. Cítia, že s počítačmi a mobilmi vo svojich rodinách musia niečo urobiť, ale nevedia čo a ako. Vedia, že používanie digitálnych technológií je pre ich deti a tínedžerov návykové, a preto si hranice ich používania samy určiť nedokážu.

V knihe objavíte jednoduché a účinné postupy, prostredníctvom ktorých vaše deti nadobudnú rozumné návyky používania digitálnych technológií. Budú s vami lepšie spolupracovať a viac vás rešpektovať. A znovuobjavia chuť tráviť voľný čas aj mimo obrazovky. Osvojte si postupy v tejto knihe, váš rodinný život vás bude viac tešiť a bude pokojnejší, ľahší a šťastnejší.

Noël Janis-Nortonová je odborníčka v oblasti výchovy a vzdelávania so zameraním na problémy učenia sa detí a problémy správania. Má viac než 45-ročnú prax v Británii a Spojených štátoch ako riaditeľka školy, poradkyňa pre deti so zvláštnymi potrebami, konzultantka rodičov a učiteľov. Pravidelne prednáša na konferenciách, poskytuje odborné rady v televíznych a rozhlasových programoch a článkoch v novinách a časopisoch. Má dve dospelé deti a šesť vnúčat.


Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Rozmer: 138×198 mm ISBN: 9788081330827 Počet strán: 262 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách