☀️Najväčšie letné 📚 zľavy! Pozri si program zliav

Green Magazine (jar 2019)

Green Magazine (jar 2019)

Roboty zrušia tretinu pracovných miest!


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
3,90€
Zľava 50%
1,95€

Periodikum Green Magazine, ktoré sa venuje energetike, inováciám, elektromobilite, ekológii, životnému prostrediu, obnoviteľným zdrojom a biznisu.

Svetoví odborníci na poslednom stretnutí vo švajčiarskom Davose diskutovali o analýze s názvom Budúcnosť práce. Z nej jasne vyplýva, že počet odpracovaných hodín robotov sa približuje k počtu hodín, ktoré vo výrobných závodoch trávia ľudia.

So stupňujúcimi sa nárokmi civilizácie a s narastajúcim počtom obyvateľov sa zvyšuje aj záťaž na životné prostredie. Paradoxné je, že zatiaľ čo Afrika je zodpovedná len za 4 percentá celosvetových emisií skleníkových plynov, až 65 percent jej obyvateľstva je negatívne ovplyvnených zmenou klímy. Rozvoj svetovej civilizácie so sebou prináša viaceré negatívne vplyvy vrátane nadmernej produkcie plastového odpadu. Za pozornosť určite stojí aj správa Svetového fondu na ochranu prírody (WWF), ktorá hovorí o tom, že plasty sa našli v žalúdku dvestoštyridsiatich rôznych druhov morských živočíchov.

V najnovšom čísle časopisu Green Magazine sa dozviete aj to, že vláda vyčlenila na podporu elektromobility ďalšie milióny eur. Okrem toho získate prehľad o zaujímavostiach z oblasti energetiky, udržateľnej výstavby, biznisu a ekológie.


Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Rozmer: 210×297 mm Počet strán: 86 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách