🍂Jesenné knižné zľavy OK, TO BER!

Kniha Zomieram?! - Príručka pre hypochondrov - Christopher Kelly, Marc Eisenberg

Zomieram?! - Príručka pre hypochondrov

Sprievodca príznakmi a rady, ako na ne reagovať


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,90€
Zľava 7%
12,93€

Príručka z pera uznávaných kardiológov, ktorí rozoberajú desiatky príznakov a radia, kedy sa stačí upokojiť, kedy sa obrátiť na lekára a kedy utekať do nemocnice.

Mnohé symptómy zvyčajne nie sú závažné. Upchatý nos s najväčšou pravdepodobnosťou neznamená rakovinu. No kým bolesť hlavy má za istých okolností na svedomí len našu mrzutosť, za iných môže signalizovať vážne ochorenie. Nikto nechce ignorovať problém, ktorý by mohol poškodiť zdravie alebo dokonca zapríčiniť smrť. Internet ponúka pestrú paletu informácií, no neraz je zdrojom nebezpečných dezinformácií. Ak si teda všimnete nový symptóm, do akej miery máte podliehať obavám?
V knihe Zomieram?! vás Christopher Kelly a Marc Eisenberg prevedú najčastejšími príznakmi – od bolesti chrbta cez nafukovanie, bolesť hrudníka, únavu, vyrážky, dýchavičnosť až po slabosť – a konverzačným, neraz humorným štýlom vám poskytnú užitočné rady, ako sa s nimi popasovať. Kniha je plná praktických, hodnoverných informácií a odborných rád a stane sa nenahraditeľnou pomôckou každej domácnosti.

Originálny názov: Am I Dying?! Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Rozmer: 130×215 mm ISBN: 9788055167534 Počet strán: 344 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách