Super ponuka! Nakúp aspoň za 13€ a poštovné máš úplne zadarmo! Platí len do 20.6.2019!

Kniha Tisíc dokonalých tónov - C.G. Drews

Tisíc dokonalých tónov


🍌 Predobjednávka, vychádza 21. 6. 2019
11,95€
Zľava 20%
9,56€

Emóciami nabitý príbeh o tom, ako sa vášeň môže zmeniť na posadnutosť.

Beck nenávidí svoj život. Nenávidí svoju násilnícku matku. Nenávidí svoj domov. A zo všetkého najviac nenávidí klavír, na ktorom ho matka núti hrať každú hodinu každého dňa. Nikdy nebude hrať tak ako ona – predtým, než náhla choroba ukončila jej kariéru a premenila ju na zlomenú a zatrpknutú bytosť. Ale Beck je príliš vydesený na to, aby sa vzoprel svojej matke a povedal jej, že jeho vášňou je skladanie vlastnej hudby, pretože aj najmenší náznak rebélie by sa mohol skončiť násilím. Keď Beck stretne August, uletené dievča plné života, energie a optimizmu, začne sa v ňom prebúdzať láska a zrazu vidí spôsob, ako uniknúť svojej bolestivej existencii. Odhodlá sa však nasledovať hlas svojho srdca?

C. G. Drews je knižná blogerka s množstvom sledovateľov, ktorá prevtelila svoju lásku ku knihám do napínavého debutu o despotizme, domácom násilí, no i sile snov a nádeji.

Originálny názov: A Thousand Perfect Notes Jazyk: slovenský Rok vydania: 2019 Odporúčaný vek: 15+ Rozmer: 125×175 mm ISBN: 9788055638966 Počet strán: 288 Väzba: brožovaná