Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Láska nie je lotéria - Kasie West

Láska nie je lotéria

Kasie WestSlovart (2018)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
9,95€
Zľava 7%
9,25€


Nová kniha známej autorky románov pre baby Kasie West s názvom Láska nie je lotéria je miliónovým príbehom o výhre i prehre, priateľstve a láske s humorom a citom.

Spontánnosť nepatrí medzi typické vlastnosti hlavnej hrdinky Maddie. Všetko si dôkladne plánuje a tvrdo drie, aby to dosiahla. Raz si však kúpi lós a na vlastné prekvapenie... Vyhrá! Život sa jej zmení ako šibnutím čarovného prútika. Už sa nemusí trápiť, či získa štipendium na prestížnu školu. Namiesto toho, si chce prenajať jachtu. Byť stredobodom pozornosti v škole tiež nie je na zahodenie. Až kým sa informácia o výhre nerozšíri a nezačnú ju žiadať o pôžičku ešte aj náhodní okoloidúci. Zrazu Maddie netuší, komu má veriť.

Jedinou výnimkou je Seth Nguyen. Maddie s ním pracuje v miestnej zoo. Seth očividne netuší, že sa v jej živote niečo zmenilo. A, ktovieprečo, Maddie sa rozhodne, že mu to ani nepovie. Čo sa však stane, keď Seth jej tajomstvo odhalí?

Komu sa kniha môže páčiť: Milovníčkam romantických príbehov so šťastným koncom, ktoré nestrácajú humor.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2018 Odporúčaný vek: 12+ Rozmer: 130×210 mm ISBN: 9788055633824 Počet strán: 304 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách