💡Aktualita! Bezpečne a expresne kuriérom od 2,97€ 🚚

Kniha Prezident je nezvestný - Bill Clinton, James Patterson

Prezident je nezvestný

Kto sa chystá zresetovať svet?


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,90€
Zľava 7%
13,86€


V Bielom dome zasadá Osobitný výbor Snemovne reprezentantov. Na programe je vypočúvanie prezidenta Spojených štátov Jonathan Duncana pre podozrenie zo zneužitia právomocí, čo Ústavnoprávnemu výboru Snemovne má stačiť na začatie procedúry ústavnej žaloby prezidenta, impeachmentu. Zatiaľ len simulované... Situácia je zložitá, hrozba terorizmu reálna, mocichtiví oponenti prezidenta a jeho strany sa nezastavia pred ničím.

Národ zachváti neistota a strach. Šepká sa o kyberterorizme, špionáži a vlastizradcovi v americkej vláde. Podozrenie padne aj na prezidenta, ktorý sa rozhodne konať. Odmietne ochranku, vyberie sa na tajné stretnutie a odrazu sa stratí z dohľadu verejnosti. Prezident je nezvestný!

Tri vzrušujúce dni v živote amerického prezidenta vrhajú svetlo na vnútorné fungovanie a slabosti Spojených štátov. Je to príbeh o obrovskom nebezpečenstve, ktoré ohrozuje nielen Biely dom a Wall Street, ale celú Ameriku. Vďaka informáciám, ktorými môže disponovať len bývalý hlavný veliteľ ozbrojených síl, román disponuje množstvom dôverných informáciami a napínavých zvratov.

Originálny názov: The President is Missing Jazyk: slovenský Rok vydania: 2018 Rozmer: 145×227 mm ISBN: 9788055164410 Počet strán: 472 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách