Jún, nové knižné zľavy až do 80%!

Vina, ktorú nesieš

Staré klamstvá vždy vyplávajú na povrch.

Hans Rosenfeldt, Michael HjorthIkar (2024) • Séria Sebastian Bergman (SK) • 8. diel

🍌 Predobjednávka, vychádza 16. 7. 2024
17,90€
Zľava 21%
14,14€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Riksmord sa zmieta v kríze po tom, čo sa ukázalo, že jeden z jeho elitných členov je sériový vrah. Zatiaľ čo Vanja Lithnerová bojuje za záchranu svojho oddelenia, na prasacej farme neďaleko Västerasu sa nájde telo zavraždenej šesťdesiatročnej ženy. Odkaz na stene naznačuje, že čin bol spáchaný s jasným zámerom: zaujať pozornosť kriminálneho psychológa Sebastiana Bergmana.

V priebehu rokov Sebastian pomohol Riksmordu vyriešiť nespočetné množstvo prípadov, no po posledných udalostiach sa z neho stala persona non grata. Jeho príchod môže Riksmord zachrániť, ale zároveň ho úplne potopiť.

V rovnakom čase zomiera Tim Cunningham, Sebastianov niekdajší klient. Aj Tim prišiel pred mnohými rokmi o dieťa počas cunami. No nielen Vianoce spred dvadsiatich rokov, ale aj rodina Cunninghamovcov vzbudzujú samé otázky. Tie možno zodpovie Timova dcéra Cathy.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Skulden man bär Rok vydania: 2024 ISBN: 9788055194035 Rozmer: 145×227 mm Počet strán: 344 Väzba: pevná Štýl: napínavýJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách