📚 Aktuálne knižné zľavy

Lucy Foley

Našli sme 11 titulov

Pozvánka

Pozvánka (e-kniha)

Řím roku 1953. Novinář Hal hledá ve Věčném městě rozhřešení za svou temnou minulost. Jednoho večera se náhodou ocitá na večírku místní smetánky, kde se seznamuje se záhadnou Stellou. Byť oba mladí lidé pocházejí z naprosto... Zobraziť viac

🌴 Okamžite na stiahnutie
8,75€

Pozvánka

Řím roku 1953. Novinář Hal hledá ve Věčném městě rozhřešení za svou temnou minulost. Jednoho večera se náhodou ocitá na... Zobraziť viac

🍌 Odosielame o 6 dní.
2,30€
2,14€

Štvanice

Skupina bývalých spolužáků z Oxfordu, nyní třicátníků, se tak jako každý rok od ukončení studia setkává o vánočních prázdninách, aby spolu přivítali nový rok. Tentokrát pro svou silvestrovskou oslavu zvolili idylické... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
18,75€
17,44€

Zoznam hostí

Zoznam hostí

Lucy Foley, Tatran (2021)

Na írsky ostrov neďaleko pobrežia prichádzajú hostia na neobyčajnú svadobnú hostinu. Príťažlivý ženích je vychádzajúca televízna hviezda, nevesta zase inteligentná a ambiciózna vydavateľka časopisov... Zobraziť viac


The Guest List

A gripping, twisty murder mystery thriller from the No.1 bestselling author of The Hunting Party... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
15,95€
14,83€

The Hunting Party

In a remote hunting lodge, deep in the Scottish wilderness, old friends gather for New Year... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
16,50€
15,35€

Kniha ztrát a nálezů

Kniha ztrát a nálezů

Lucy Foley, Ikar CZ (2016)
Mladá fotografka Kate Darlingová pátrá po minulosti své zesnulé matky, slavné baleríny, jež byla jako malá adoptovaná....

Mladá fotografka Kate Darlingová pátrá po minulosti své zesnulé matky, slavné baleríny, jež byla jako malá adoptovaná. Náhodou se dostane k záhadnému portrétu ženy, která jako by z oka její matce vypadla – a přec to není ona. Když se jí podaří zjistit... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
2,30€

The Book of Lost and Found

Sweeping and heartrending – the perfect summer read for fans of Victoria Hislop and Kate Morton. In many ways my life has been rather like a record of the lost and found. Perhaps all lives are like that... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
10,50€
9,77€

The Guest List

The No.1 Sunday Times bestseller *Waterstones Thriller of the Month* *A Reese's Book Club pick for 2020* *The Times Best Crime Fiction of the Year pick* *Longlisted for the CWA Gold Dagger Award* A gripping, twisty murder mystery thriller from the No.1 be Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,50€
10,70€

The Hunting Party

EVERYONE'S INVITED. EVERYONE'S A SUSPECT. In a remote hunting lodge, deep in the Scottish wilderness, old friends gather. The beautiful one. The golden couple. The volatile one. The new parents. The quiet one. The city boy... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,50€
10,70€

Kniha strát a nálezov

Kniha strát a nálezov

Lucy Foley, Fortuna Libri (2015)
KNIHA PLNÁ OBRAZOV, VÔNÍ A POSTÁV, KTORÉ SI ZAMILUJETE, A TIEŽ EMÓCIÍ, KTORÉ SÍCE ŽIVOT KOMPLIKUJÚ, NO DODÁVAJÚ MU TÚ PRAVÚ...

Mladá fotografka Kate Darlingová sa spamätáva zo smrti matky a dúfa, že ak sa v starom dome uzavrie pred svetom, vyhne sa ďalšej bolesti. Potom však objaví neznámu stránku rodinnej histórie, keď sa jej do rúk dostane záhadná kresba ženy... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
13,90€