Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Zámok v oblakoch - Kerstin Gier

Zámok v oblakoch

Kerstin GierCooBoo (2018)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,99€
Zľava 7%
13,01€

Magický zámok v oblakoch a najzvedavejšia hrdinka na svete

Toto a ešte oveľa viac vás čaká v najnovšom dobrodružstve od megaúspešnej autorky Kerstin Gier. Vysoko vo švajčiarskych Alpách, takmer na dosah k oblakom, stojí uznávaný hotel, ktorý už len spomína na zašlú slávu. Na prelome rokov je však celý hotel na nohách, pripravuje sa veľkolepá silvestrovská zábava, na ktorú sú pozvaní známi ľudia z celého sveta. Sedemnásťročná Fanny má plné ruky práce podobne ako všetci zamestnanci hotela, aby pre hostí pripravili dokonalý pobyt a zábavu. No nie všetci hostia sú tým, za koho sa vydávajú. Fanny by rada nakukla za zamatové závesy a odhalila tajomstvá celebrít.

Naozaj sa v hoteli nachádza svetoznámy a neuveriteľne vzácny diamant? Prečo lozí sympatický Tristan radšej po fasáde hotela, než by použil schody vo vnútri? Fanny sa čoskoro ocitne uprostred kolotoča nebezpečných dobrodružstiev, v ktorých jej hrozí, že príde o život alebo stratí dávno vytúženú lásku.


Originálny názov: Wolkenschloss Jazyk: slovenský Rok vydania: 2018 Odporúčaný vek: 12+ Rozmer: 130×200 mm ISBN: 9788056606650 Počet strán: 352 Väzba: pevná s prebalom

Zaradené v kategóriách