Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Prečo pyramída

Why Pyramid

Štefan BekešSTU (2018)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
28,78€
Zľava 19%
23,30€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Exkluzívna výpravná kniha PREČO PYRAMÍDA/WHY PYRAMID má za cieľ bližšie oboznámiť verejnosť so skrytými hodnotami budovy Slovenského rozhlasu. Nájdete v nej podrobné informácie o okolnostiach, ktoré predchádzali jej vzniku, o prvých návrhoch i výnimočných konštrukčných riešeniach.

Kniha je napísaná populárno-náučnou formou, ktorá zaujme aj neodbornú verejnosť a je doplnená množstvom historických fotografií z výstavby, pôvodných záberov z nahrávaní, aktuálneho aj bývalého interiéru a tiež verejnosti neprístupných priestorov. V jej úvode nájdete prehľad prvých architektonických návrhov a dozviete sa čo všetko malo vplyv na to, že obrátená pyramída má také umiestnenie a tvar, aké má. V závere odhalíte plánované možnosti využitia v budúcnosti a tiež bohatý katalóg objektov obrátených pyramíd roztrúsených po celom svete.

Výnimočnosť knihy nespočíva len v obsahu a dvojjazyčnej forme (slovenský a anglický text), je zvýraznená aj kvalitným spracovaním a exkluzívnym balením. Ak hľadáte niečo výnimočné do knižnice pre seba či svojich blízkych, nová kniha o obrátenej pyramíde je ideálnym darčekom. Poteší každého so záujmom o históriu, architektúru, techniku, výnimočné diela či Slovensko ako také.

Recenzie a kritiky

Rok vydania: 2018 ISBN: 9788022747844 Rozmer: 241×241 mm Počet strán: 255 Väzba: pevná Jazyk: slovenčina, angličtina

Zaradené v kategóriách