🔥 Nový prípad Dominika Dána na sklade!

Vražda marionet


🍎 Vypredané
4,90€

 Prečo určitého muža väznia v sanatóriu? Čo ak je on sám spriahnutý so svojimi mučiteľmi? Je to skutočne on, alebo hrá svoju úlohu až... do konca?
Môžu ukradnúť vaše súkromie, váš hlas, spravia z vás seba. Odteraz nezdvihnete telefón bez
zachvenia.
Vražda ako akt lásky. Sériový vrah Vypchávač vraždí podľa striktnej logiky. Definitívne rozlúštenie tajomstva vrahovho mena Bob z Mestečka Twin Peaks. Všetkých nás zabíja cylinder.
Čo sa stalo počas jednej teroristickej akcie, kde sa časové sekvencie premiešali ako balíček kariet? S kým spolupracuje Schlesinger? Kto sú vlastne vaši spolupracovníci, ak ich poznáte len ako hlasy vo vysielačkách?
Kto je tým záhadným ľavobočkom, ktorý sa údajne skrýva v chodbách zámku? A kým je tajuplná postava v čiernom? Stratégie paralelných sprisahaní. Sú dvaja králi? Označujú mená osoby? Kto je vrahom vo Vražde marionet, a v prvom rade: Kto je zavraždený?
Odpovede na všetky otázky – a to nie je prvoaprílový žartík – sa dozviete 1. apríla, keď sa na pultoch kníhkupectiev objaví kniha dramatických textov renomovaného mladého spisovateľa Tomáša Horvátha – Vražda marionet!

Počet strán: 168 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách