Temná věž (2017 - UHD + BD - 2 x Blu-ray) (UltraHDBlu-ray)

UHD + BD

Bonton Film (2018)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
33,99€
Zľava 7%
31,61€„Muž v čiernom uteká cez púšť, ale pištoľník mu je v pätách...“
Roland Deschain z Gileadu, syn Stevenov, posledný pištoľník Stredosveta a jediný žijúci potomok z rodu Eldov, putuje k Temnej veži, jedinému zmyslu svojho života, aby sa pokúsil zvrátiť skazu Stredosveta. Pretože „svet sa pohol“.
V pustom a zdevastovanom svete, ktorý desivo pripomína náš vlastný, Roland prenasleduje muža v čiernom. Ten je nielen mágom a pravou rukou „dobrého muža“ Johna Farsona, ktorý takmer zničil celý Rolandov svet, ale tiež možno anjelom smrti. Práve tento muž stavia Rolandovi do cesty nielen barmanku Allie z púštnej osady Tull a neskôr chlapca Johna Jakea Chambersa, ktorý pochádza z nášho sveta a počas púte sa stane členom Rolandovho ka-tet, ale aj pomalých mutantov ako spomienku na nukleárnu vojnu. Čo všetko musí pištoľník obetovať, aby sa mohol stretnúť s mužom v čiernom, ktorý ako jediný a posledný pozná cestu k Temnej veži?

Originálny názov: The Dark Tower Jazyk: český 5.1, anglický 7.1 DOLBY ATOMOS, maďarský 5.1, italský, polský 5.1 VO, španělský 5.1, turecký 5.1 Rok vydania: 2018 Rozmer: 135×170 mm Výrobca: BD001529 Dĺžka: 95 Obal: Blu-ray obal Titulky: české, slovenské, anglické, arabské, bulharské, chorvatské, řecké, hebrejské, maďarské, islandské, italské, polské, portugalské, rumunské, srbské, slovinské, španělské, turecké