Temná věž (Steelbook) (Steelbook)

Bonton Film (2018)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
22,99€
Zľava 7%
21,38€

Muž v čiernom unikal cez púšť a pištoľník kráčal v jeho stopách.

Roland Deschain z Gileadu, posledný pištoľník v Stredsvete, samotár putujúci po ceste dobra a zla, stopuje tajuplného mága so schopnosťou oživovať mŕtvych, známeho iba ako muž v čiernom. Na svojej výprave po Mohainskej púšti zamorenej démonmi sa Roland vzoprie pomätenej kazateľke a jej vražedným ovečkám, zoznámi sa s príťažlivou ženou Alice, vedie rozhovor s démonom a napokon sa spriatelí s chlapcom z nášho sveta. Jake Chambers sa pridá k Rolandovi, ale zatiaľ čo pištoľník putuje so svojím mladým spoločníkom, muž v čiernom si odnáša jeho dušu vo vrecku.
Kto je muž v čiernom a čo vie o Temnej veži? Kde je hranica medzi dobrom a zlom? V úvodnom diele dnes už legendárnej série Temná veža Stephen King predstavuje výnimočný svet pustatiny plný vizuálne ohromujúcich scenérií a nezabudnuteľných postáv. Pištoľník kombinuje prvky vedecko-fantastického románu, futuristickej antiutópie, spaghetti westernu, hororu a vysokej fantasy. Prvý diel vyšiel v roku 1982, novšie vydania sú doplnené o autorov úvod.

Bonusy
  • Nepovedené záběry
  • Muž v černém – Matthew McConaughey: Proměna v Muže v černém
  • Roland v akci – Idris Elba & kaskadéři při přípravě soubojů
  • Vynechané scény
  • Last Time Around – Tvůrci a autor skládají poctu románovým předlohám
  • Svět v pohybu... – Natáčecí lokace
  • Stephen King: Inspirace – Sledujte cestu z knižní stránek až na obrazovku
  • Pohled klíčovou dírkou – Roland & Muž v černém vypravujíOriginálny názov: The Dark Tower Jazyk: český 5.1, anglický 5.1 DTS-HD, francouzský 5.1, maďarský 5.1, polský 5.1 VO, portugalský 5.1 DTS, španělský 5.1, thajský 5.1, turecký 5.1 Rok vydania: 2018 Rozmer: 135×170 mm Výrobca: BD001682 Dĺžka: 95 Obal: Blu-ray obal Titulky: české, slovenské, anglické, arabské, bulharské, čínské, chorvatské, francouzské, řecké, hebrejské, maďarské, islandské, indonéské, korejské, litevské, lotyšské, malajské, polské, portugalské, rumunské, srbské, slovinské, španělské, thajské, turecké, vietn