💡Aktualita! Bezpečne a expresne kuriérom od 2,97€ 🚚

Kniha Typicky po anglicky - Rebecca Davies

Typicky po anglicky

Reálie anglicky hovoriacich krajín

Rebecca DaviesRaabe (2017)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
7,30€
Zľava 7%
6,79€

Otestujte si svoje vedomosti z reálií anglicky hovoriacich krajín a získajte veľa nových informácií nielen o ich jazyku, ale aj kultúre, geografii, dejinách, kuchyni, cestovaní, športe, nakupovaní... Rozšírte svoje znalosti angličtiny pomocou množstva poučných cvičení.

Jazykový kurz je určený pre jazykovú obťažnosť (A2B2).

Prehĺbte si svoje vedomosti o Veľkej Británii a Írsku a rozšírte si svoje znalosti angličtiny pomocou tejto knihy cvičení, ktorá obsahuje 20 vedomostných tém. Zároveň sa o britských ostrovoch dozviete mnoho ďalších zaujímavých, nevšedných a kurióznych informácií.

Každá z 20 tém má svoje motto, či už ide o mesto, región alebo kultúru. V rámci každej témy nájdete štyri podtémy, ktoré sú farebne rozlíšené:
  • Človek & príroda: dejiny, geografia, politika, hospodárstvo atď.
  • Kultúra & cestovanie: umenie, literatúra, pamätihodnosti atď.
  • Jazyk & iné: jazyk, komunikácia, humor, recepty atď.
  • Hádanky & hlavolamy: jazykové a kultúrne hádanky
Či to bude len krátky skok na britské ostrovy alebo veľká okružná jazda, to záleží len na vás. Jednotlivé témy a podtémy, ktoré vás zaujímajú, si môžete vyhľadať cielene alebo si prejdite celú okružnú jazdu. Pri niektorých cvičeniach budete určite musieť trochu hádať a skúšať, no podrobné riešenia vám nakoniec pomôžu rozšíriť si vaše vedomosti o tejto krajine, jej jazyku a obyvateľoch. A keď si nebudete vedieť poradiť s anglickým jazykom, pomôže vám zoznam najťažších slov a výrazov s príslušnými prekladmi.

Jazyk: anglický Rok vydania: 2017 Rozmer: 150×210 mm ISBN: 9788081402869 Počet strán: 126 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách