☀️Najväčšie letné 📚 zľavy! Pozri si program zliav

Kniha Extrémna premena - Chris Powell, Heidi Powell

Extrémna premena

TRANSFORMAČNÍ ŠPECIALISTI ZO ŠOU EXTRÉMNE CHUDNUTIE Celoživotné zníženie hmotnosti za 21 dní Pred šiestimi rokmi sme...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,99€
Zľava 13%
11,30€

TRANSFORMAČNÍ ŠPECIALISTI ZO ŠOU EXTRÉMNE CHUDNUTIE

Celoživotné zníženie hmotnosti za 21 dní

Pred šiestimi rokmi sme začali s našou šou Extreme Weight Loss (Extrémne chudnutie) – šesť sezón, vyše 70 neuveriteľných premien a milióny zmenených životov vo viac ako 140 krajinách! V tomto krátkom časovom rozpätí sa toho odohralo veľmi veľa – rozšírila sa naša rodina, vzrástlo naše nadšenie pomáhať iným a prehĺbili sa naše poznatky o tom, ako môžu ľudia chudnúť a dostávať sa do formy. Ale jedna z najväčších zmien spočíva v tom, že konečne sme pochopili nevyhnutné kroky na udržanie tejto formy na neobmedzený čas.
Keďže Heidi sa prostredníctvom tejto šou ešte viac zviditeľnila, reakcia bola naozaj ohromujúca. Ľudia chceli od nej čoraz viac – nielen v rámci šou, ale aj prostredníctvom jej blogu HeidiPowell.net. Mnohí si však neuvedomujú, že s Heidi už od prvého dňa pracujeme bok po boku a pomáhame našim ľuďom skvalitniť si život. S narastajúcou úlohou Heidi v šou ma mimoriadne potešilo – ale neprekvapilo – , ako naši diváci reagovali na jej úžasné oduševnenie, energiu a rozhľad. Zrejme oceňovali jej dôkladný prístup nabitý emóciami. Heidi, namiesto toho, aby pri objavení sa ťažkostí zavelila na ústup, pomáhala im prekonávať ťažké chvíle pri chudnutí a stála im po boku na ich ceste k premene... a plnení ich celoživotného sna.
Ukázalo sa, že moje pevné vedenie v úlohe iniciátora a hlavného pedagóga dobre doplňuje Heidin viac emotívny prístup. Nechápte ma zle: obidvaja sme tvrdí, ale odlišným spôsobom. Zistili sme, že najväčší úspech u ľudí, s ktorými pracujeme, si vyžaduje vodcu, pedagóga a poradcu. Spoliehali sa tiež na to, že sme sa stali ich vernými priateľmi – a tými sa chceme stať aj pre vás, teda priateľmi, na ktorých sa môžete spoľahnúť, ktorí budú voči vám úprimní a pomôžu vám skvalitniť svoj život.
Hoci sme sa vždy pokladali za skvelý tím, teraz, keď nás toľko ľudí pokladá za pár (a rodinu), zisťujeme, že áno, dvaja sú lepší ako jeden... a rozdiely medzi nami sú oporou nášho prístupu. A preto vám chceme venovať našu tretiu – najkomplexnejšiu a najúplnejšiu knihu: kombináciu obidvoch našich prístupov v podobe 21-dňového posunu v živote, ktorý vás povedie k neohraničenej zmene vášho tela a vášho života.
Od vydania našej poslednej knihy sa nám podarilo niekoľko vplyvných objavov – vplývajúcich na nás! Na základe skúseností so stovkami statočných žien a mužov, ktorých sme viedli po ceste chudnutia, sme sa naučili oveľa viac o potrebnom úsilí, a o tom, ako ho
doviesť k trvalému úspechu. Počas tých rokov sme vďaka našim účastníkom prenikli hlboko do podstaty veci, takže teraz vám predkladáme najrýchlejší, najvhodnejší a najvyváženejší spôsob ako dosiahnuť dokonalé zníženie hmotnosti. Celé tie roky sme sa snažili zistiť dôvody, prečo je pre niekoho také ťažké nielen schudnúť, ale aj pokračovať v tomto trende dlhší čas, a v konečnom dôsledku si aj úspešne udržať zdravý životný štýl. Prečo? Prečo strácame motiváciu? Prečo strácame pôdu pod nohami znovu a znovu? Ako možno znížiť svoju hmotnosť natrvalo? Tieto otázky nás mátali celé roky a neúnavne sme sa snažili nájsť ich riešenie.
Odpoveď je jednoduchá: väčšina diét sú jednoducho iba diéty. Sú to plány, pomocou ktorých sa znižuje hmotnosť tela. Niektoré dokonca obsahujú aj zložku s cvičením. Neposkytujú však vnútorný kompas, poznatky a realistické očakávania, čomu sa táto cesta reálne podobá, ako zmeniť diétu na to, čo možno označiť ako premenu. Predtým neexistoval skutočný návod na premenu. Preto vám ponúkame kompletnú mapu ciest, ktoré vedú k dlhodobému úspechu – raz a navždy.
Náš sprievodca extrémnou premenou je produkt vyše14-ročných skúseností na ceste, ktorú sme podstúpili so stovkami ľudí. Takmer každý jedinec, ktorého sme zmenili, sa v podstate stal členom našej rodiny. Rozprávame sa, smejeme sa, sťažujeme sa a vedieme otvorenú komunikáciu o ich bojoch a triumfoch – a práve vďaka týmto skúsenostiam sme nazbierali tak veľa poznatkov o nástrahách a o tom, ako sa im na ceste chudnutia a vytrvalosti vyhýbať.
Technika znižovania hmotnosti, ktorú používame pri extrémnej premene, je najkompletnejší plán výdatnej výživy a cvičenia, aký sme kedy vytvorili. Spočíva na našich poznatkoch o ľuďoch, ktorí si telesnú hmotnosť nielen znížili, ale ju aj udržali. V rámci každého z tých 21 dní sa nachádza základná lekcia, ktorá – ako sme zistili – má trvalý dopad na každú časť dosiahnutej premeny. Tento prístup vedie ku skutočnému a trvalému úspechu – práve ten nás všetkých zaujíma. Poskytli sme záujemcom nástroje nielen na maximálne zníženie hmotnosti, ale aj na udržanie aktivity a kondície. Umožňujú to práve naše nástroje a základné lekcie, ktoré sa odlišujú od miliónov diét s jo-jo efektom tak rozšírených po svete. Tieto 21-dňové lekcie možno potom vykonávať ustavične.
Presne sme analyzovali aj postupy väčšiny úspešných osôb plniacich náš program. S mnohými sme sa stretávali, počúvali sme ich príbehy a sledovali sme ich pozoruhodné premeny na fotografiách získaných predtým a potom. Ak budete sledovať ich úspešnú cestu,

získate inšpiráciu a motiváciu vytvoriť si svoj vlastný sen – lebo, keď to dokážu oni, musíte to dokázať aj vy bez ohľadu na to, či chcete schudnúť o 10 alebo o vyše 50 kilogramov.
Ak vy, váš klient, člen rodiny alebo vaša láska chce podstúpiť extrémnu premenu a zmeniť navždy svoj život, tak toto môže poslúžiť ako potrebný návod. Chceme vám poskytnúť celkom otvorený prístup k nášmu návodu a ukázať vám, čo môžete pri jeho realizácii reálne očakávať. Do týchto 21 dní sú votkané pravidlá, tipy, triky a skratky, o ktoré sa s vami podelíme – od taktiky ako zrýchliť znižovanie vašej hmotnosti, až po zmenu vášho myslenia o sebe samých a o trvalom znížení vlastnej hmotnosti.
Metóda, ktorú používame na zníženie hmotnosti našich účastníkov o 25 až 100 kilogramov za menej ako jeden rok, je presne rovnaká ako tá, ktorú sme úspešne použili v prípade stoviek iných klientov, ktorí chceli schudnúť iba o päť až osem kilogramov! Pomáha im nielen pri jednorazovom znižovaní hmotnosti, ale aj pri dosiahnutí celoživotného úspechu. Na začiatku vám pomôžeme spoznať skrytú cestičku premeny a porozumieť jej, čo sa zvyčajne spája s momentom „aha“, a keď ju „strávite“, nikdy sa nebudete dívať na celoživotné zníženie telesnej hmotnosti rovnakým spôsobom ako doteraz. Či chcete v konečnom dôsledku schudnúť o 10 alebo o vyše 100 kilogramov, stačí pridržiavať sa programu, aplikovať lekcie a výsledok bude fenomenálny. Najlepšie pritom je, že priebežne vám pomôžeme riadiť celý proces tak, aby ste mohli hmotnosť znižovať pomalším a pohodlnejším spôsobom, alebo ju zrýchliť tak, že dosiahnete svoj cieľ v rekordnom čase.
Za odporúčaným správaním a zvyklosťami sú nielen vedecké poznatky, ale aj naše osobné skúsenosti s účastníkmi: ako treba prerušiť zlý návyk a ako uplatňovať nové, správne návyky. Zistili sme, čo funguje a čo nefunguje v reálnych životných skúsenostiach, a vybrali sme z toho najefektívnejšie hmatateľné kroky vedúce k celoživotnej zmene,
Azda ste počuli, že zmeniť nejaký návyk trvá 21 dní a hoci mnohí z nás to zvládnu za 21 dní, súčasný výskum takých behaviorálnych vedcov, ako je Ann M. Graybielová, ukázal, že niektorým z nás to potrvá aj dlhšie. Neohovoríme vám to preto, aby sme vás znepokojili, iba chceme doplniť vaše vedomosti a ukázať vám, čo môžete na svojej ceste reálne očakávať. Dobrou správou však je, že my s tým počítame. Našu výživu a metódu cvičenia sme rozložili do 21-dňových fáz, takže sa naučíte ako zmeniť svoje zlé zvyky vedúce k nadobúdaniu hmotnosti a nahradiť ich novými, posilňujúcimi návykmi, ktoré vám pomôžu znižovať hmotnosť a cítiť sa oveľa lepšie. Túto 21-dňovú fázu môžete opakovať dovtedy, kým
dosiahnete v hmotnosti svoj cieľ a nahradíte deštruktívne zvyky novou rutinou, aby ste „ukotvili“ svoje nové telo a duševné rozpoloženie.
Ako uvidíte, toto je správny návod na úplnú premenu. Toto sú všetky naše tajnosti. Táto premena, do ktorej sa chystáte pustiť, povedie k vášmu celkom novému ja. Ide o hlbokú a celoživotnú zmenu. Nie je to nič povrchné. A nie je to len telesná zmena, je to zmena emočná, mentálna, sociálna a dokonca aj duševná. Je to druh zmeny, ktorá vás celkom pohltí – vaše myslenie a vaše pocity, vaše telo a váš mozog. Všetko, čo sa vás priamo týka.
Nemienime však ďalej iba sedieť a rozprávať o tom, že sa treba pridržiavať týchto 21 lekcií. Nie, pustíme sa do nich my osobne. O tomto procese hovoríme vášnivo preto, lebo tieto kroky obohatili a zmenili naše životy! Áno. My prežívame extrémnu premenu denne. Takže ak vás učíme jednotlivé lekcie, delíme sa s vami nielen ako vaši tréneri, ale ako vaši vrstovníci – členovia vášho tímu na tejto ceste. Tieto kroky sú lekciami, ktoré nikdy nezvládneme dokonale – ale ak chceme prežiť život čo najlepšie, musíme sa im venovať sústavne! Práve to nás všetkých spája. Extrémnu premenu prežívame s vedomím, že ju prežívajú aj stovky či tisíce iných ľudí!
Zahŕňame sem aj rozličné tipy – niektoré sú od Heidi, iné odo mňa. O tom, kto práve k vám hovorí, sa dozviete z týchto malých obrázkov, ktoré ich sprevádzajú:


Ak sa budete 21 dní pridržiavať extrémneho sacharidového cyklu (nášho nutričného plánu) a metabolických misií (nášho tréningového rozpisu), uvidíte a bude aj cítiť, ako rýchlo sa mení vaše telo. Ak zvládnete a budete počas 21-dňovej premeny aj aplikovať lekcie, nadobudnete nový pocit schopnosti ovládať svoj život a osud. Nakoniec, po rokoch ovládaných pocitmi neistoty, depresií či frustrácií, dostanete sa do pozície, v ktorej prevládne nádej a optimizmus. Svoj život a budúcnosť uvidíte celkom jasne. Ráno sa budete budiť s entuziazmom. Každý deň budete prežívať s istotou a sebavedomím. Večer budete zhasínať svetlo s pocitmi úspechu, uspokojenia a ovládania situácie.
Tých 21 dní premeny spadá do troch týždňov, pričom každý týždeň bude zahŕňať jeden z troch komponentov predstavujúcich vašu vlastnú extrémnu premenu. Jednotlivé dni sa budú začínať správnou a chutnou výživou a cvičením, potom bude nasledovať jedna lekcia


premeny a činnosť, ktorá vám umožní hlbšie porozumieť, kým vlastne ste a odhalí váš skutočný potenciál.
Prvý týždeň: 1 – 7. deň vám pomôže naučiť sa to
Druhý týždeň: 8. – 14. deň vám pomôže milovať to
Tretí týždeň: 15. – 21. deň vám pomôže zažívať to po celý zvyšok vášho života!

A tu je náš sľub: ukážeme vám, ako znižovať hmotnosť, ako získať kondíciu a objaviť tú zložku vášho ja, o ktorej ste nevedeli, že vôbec existuje. Budete cítiť istotu a energiu – takže rázne zvládnete všetky výzvy života. Budete šťastnejší a sebavedomejší ako kedykoľvek predtým. Budete mať radi sami seba. To všetko vám môže poskytnúť extrémna premena.
Tak sa pustite do toho...

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Rozmer: 190×240 mm ISBN: 9788081990014 Počet strán: 332

Zaradené v kategóriách