Máj, nové knižné zľavy až do 80% maj!

Metóda glukózovej bohyne

Jessie InchauspeCitadella (2024) • Séria Glukózová revolúcia • 2. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
19,90€
Zľava 21%
15,72€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Mávate chuť na sladké, ste chronicky unavení alebo závislí od cukru?

Zobúdzate sa s pocitom, že ste si vôbec neoddýchli?

Väčšina populácie jazdí na glukózovej horskej dráhe.

TÁTO KNIHA VÁM POMÔŽE ZASTAVIŤ TENTO ZAČAROVANÝ KRUH.

JESSIE INCHAUSPÉ je biochemička, spisovateľka a zakladateľka hnutia Glukózová bohyňa (s 2 miliónmi sledovateľov na Instagrame). V prvej knihe Glukózová revolúcia, medzinárodným bestsellerom, naučila čitateľov dôležitosti vyrovnanej hladiny cukru v krvi a predstavili jednoduché triky, ako to dosiahnuť.

V diele Metóda Glukózovej bohyne ponúka štvortýždňový a štvorkrokový program, ktorým si osvojíte jednoduché a vedecky podložené stratégie na stabilizáciu hladiny cukru v krvi. Nájdete v nej aj viac ako 100 receptov, interaktívny pracovný zošit a tipy a rady z komunity Glukózová bohyňa, ktoré vám pomôžu dosiahnuť želané zmeny.

Túto metódu už využili tisíce ľudí na reguláciu glukózy a výsledky sú ohromujúce. Získate množstvo energie, prestanete maškrtiť, vyčistí sa vám pleť, spomalíte starnutie, zmiernite zápal, vaše hormóny sa dostanú do normálu, zlepší sa vám nálada a budete spávať lepšie, ako kedykoľvek predtým. Vybudujete si nové pozitívne návyky. Najúžasnejšie na tom všetkom je skutočnosť, že nebudete počítať kalórie a stále budete jesť to, čo milujete.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: The Glucose Goddess Method Rok vydania: 2024 ISBN: 9788081822322 Rozmer: 190×245 mm Počet strán: 288 Väzba: flexi Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách