Jún, nové knižné zľavy až do 80%!

Uzdrav svoje telo

Najrozšírenejšia kniha Louise L. Hayovej - len v Spojených štátoch amerických sa predalo niekoľko miliónov výtlačkov. V...

Louise L. HayGardenia (2009)

🌴 Posledný kus na sklade, posielame ihneď.
8,90€
Zľava 21%
7,03€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Najrozšírenejšia kniha Uzdrav svoje telo Louise L. Hayovej - len v Spojených štátoch amerických sa predalo niekoľko miliónov výtlačkov. V tejto útlej modrej knižke zaujíma autorka celostný prístup k zdraviu a ukazuje na úzke prepojenie medzi chybnými duševnými návykmi a telesnými chorobami.


Všetky choroby sú naším učiteľom. Ochorenie je len spôsob, ako nám telo oznamuje, že na našej psychickej úrovni nie je niečo v poriadku.


Hayová pre každé z vyše 400 ochorení ponúka nové pozitívne tvrdenie, ktorým môžeme nahradiť nesprávny myšlienkový vzorec - pôvodcu choroby.


Táto knižočka pomohla prinavrátiť zdravie tisíckam ľudí a nie nadarmo získala neoficiálne pomenovanie "MODRÁ BIBLIA ZDRAVIA".


Louise L. Hayová je svetoznáma kalifornská psychoterapeutka a autorka bestsellerov MILUJ SVOJ ŽIVOT a LÁSKA SA RODÍ V TEBE. Obidve knihy vyšli vo viacnásobných vydaniach aj v slovenčine.


Liečebná metóda Hayovej je založená na duševnej očiste. Pomocou opakovania pozitívnych tvrdení môže človek uzdraviť svoje telo a žiť v harmónii so sebou samým i so svojím okolím.

Recenzie a kritiky

Rok vydania: 2009 ISBN: 9788085662160 Rozmer: 133×197 mm Počet strán: 96 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách