☀️Najväčšie 📚 zľavy! Pozri si program zliav

Kniha Alea, dievča mora 2: Farebné vody - Tanya Stewner

Alea, dievča mora 2: Farebné vody

Dobrodružstvá, výnimočné priateľstvá a tajomstvá ukryté v hlbinách mora! Druhý diel veľkolepého príbehu od nemeckej...

Tanya StewnerFragment (2017)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
11,99€
Zľava 7%
11,15€

Dobrodružstvá, výnimočné priateľstvá a tajomstvá ukryté v hlbinách mora! Druhý diel veľkolepého príbehu od nemeckej bestsellerovej autorky.

More Aleu potrebuje. Dá jej však odpovede na jej otázky? Druhý diel veľkolepého príbehu od nemeckej bestsellerovej autorky. Dobrodružstvá, výnimočné priateľstvá a tajomstvá ukryté v hlbinách mora! Alea už konečne vie, prečo sa celý život cítila iná. Je morská panna, rovnako ako bola jej matka. Tá ju pred jedenástimi rokmi na brehu mora odovzdala neznámej žene a bez stopy zmizla. Matkino záhadné zmiznutie však nie je jediná vec, ktorá Aleu trápi. Prečo je podmorský svet ako bez života? Mal by byť plný rýb a hýriť farbami! A žije na svete viac ľudí, ako je ona, alebo je jediná, posledná? Takisto Lennox neprestáva premýšľať nad tým, či je aj on morským človekom. S Aleou k sebe cítia akúsi zvláštnu príťažlivosť. Alea a jej priatelia z Alfa cru vyrážajú k tajomstvami opradenému jazeru Loch Ness. Nájdu tu odpovede na svoje neľahké otázky alebo ich čaká sklamanie?

Originálny názov: Die Farben des Meeres Jazyk: slovenský Rok vydania: 2017 Odporúčaný vek: 10+ Rozmer: 145×210 mm ISBN: 9788056403853 Počet strán: 304 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách