📚 Júnový výpredaj kníh

Príbehy vášho života

Podľa poviedky v knihe sa natočil sci-fi roka Prvý kontakt (Arrival) . Príbehy, v ktorých je obsiahnutý celý vesmír: pravda...

Ted ChiangPremedia (2017)

🍌 Odosielame o 4 dni.
13,50€
Zľava 10%
12,15€

Podľa poviedky v knihe sa natočil sci-fi roka Prvý kontakt (Arrival) .
Príbehy, v ktorých je obsiahnutý celý vesmír: pravda o Babylonskej veži, úspešný prvý kontakt s mimozemským životom, zúfalstvo zo straty nenahraditeľného človeka, dobrodružstvo z ciest naprieč časom a ohromujúci výlet za hranice vedecky možného.

Žiaden iný sci-fi autor nevyvolal za uplynulých dvadsať rokov toľko nadšenia ako Ted Chiang. Žiadneho iného sci-fi autora neocenili za také útle dielo toľkými cenami. Konečne si môžeme výber z jeho poviedok prečítať aj v slovenčine.

Podľa jeho poviedky Príbeh tvojho života vznikol aj jeden z najúspešnejších žánrových filmov posledných rokov Arrival, v slovenskej distribúcii pod názvom Prvý kontakt. Podobne ako jeho literárna predloha neohuroval efektami, ale hĺbkou porozumenia toho, ako by sme komunikovali s bytosťami z iných svetov.

Originálny názov: Stories of Your Life and Others Rok vydania: 2017 ISBN: 9788081594496 Rozmer: 140×210 mm Počet strán: 272 Väzba: pevná s prebalom Štýl: dobrodružný, mysterióznyJazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách