🛍️ Akčné zľavy na knihy!

Stanovište (2. diel)

Dmitry GlukhovskyIkar (2022) • Séria Stanovište • 2. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
15,90€
Zľava 21%
12,56€

Tisícročná Moskva je zo všetkých strán spoľahlivo chránená stanovišťami a kozáckymi vojskami. Za tromi obrannými kruhmi a za múrmi Kremľa stojí palác, v ktorom Gosudar Imperátor vyznamenáva tých najlepších z najlepších, najodvážnejších z odvážnych, výkvet dôstojníckeho zboru, oporu a nádej monarchie.

Vyvolené kozácke jednotky čoskoro budú musieť opustiť čisté ulice hlavného mesta, vyzdobené na oslavu dňa archanjela Michala, a vydať sa na výpravu do temných miest, ktoré boli kedysi súčasťou veľkého Ruska. No skôr než sa dostanú za mútne vody Volgy a nepreniknuteľný opar nad ňou, musia zistiť, kam zmizli predchádzajúci prieskumníci a prečo sa odmlčali stanovištia na hranici. Pozná niekto odpoveď? A ak áno, stihne varovať ostatných?

Autor série o moskovskom metre sa v druhom dieli Stanovišťa vracia do jedinečného postapokalyptického sveta a ďalej rozvíja príbeh o hriechu a jeho odčinení, o zodpovednosti a ľudskej bezohľadnosti.

Originálny názov: The Outpost II Rok vydania: 2022 ISBN: 9788055182186 Rozmer: 125×200 mm Počet strán: 360 Väzba: pevná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách