🍂Jesenné knižné zľavy OK, TO BER!

Kniha Buď chceš, alebo nechceš. Ostatné sú kecy - Peter Krištofovič

Buď chceš, alebo nechceš. Ostatné sú kecy

Urob tú najlepšiu investíciu, investuj do seba samého a využi 20 rokov úspechu a praktických skúseností vo svoj prospech....


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
19,90€
Zľava 7%
18,51€

Urob tú najlepšiu investíciu, investuj do seba samého a využi 20 rokov úspechu a praktických skúseností vo svoj prospech.
Je tu dlho očakávaná kniha odporúčaní a skúseností z 20-ročnej praxe známeho slovenského podnikateľa a motivátora, ktorého český časopis Týden zaradil medzi najbohatších Čechov a Slovákov, v Rumunsku získal ocenenie „Obchodník roka“ a na Ukrajine sa dostal medzi TOP 100 firiem.
Hoci Peter Krištofovič začínal s podnikaním v detskej izbe, vybudoval vďaka vzdelávaniu, sebarozvoju a motivačným seminárom, ktorými prešli desaťtisíce ľudí v piatich štátoch, jednu z najúspešnejších firiem svojho druhu v strednej a východnej Európe.


Kniha - Buď chceš, alebo nechceš. Ostatné sú kecy:- 79 najlepších úvah známeho podnikateľa a motivátora

- CD - Preskoč svoje hranice
Takmer štvorhodinový zvukový záznam z unikátneho motivačného semináru úspešného slovenského podnikateľa a motivátora, ktorý absolvovali desaťtisíce ľudí v piatich rôznych štátoch.

- DVD - Power Hour - Hodina plná sily, motivácie a sebarozvoja
Hodinový výber toho najlepšieho z motivačného seminára Preskoč svoje hranice známeho slovenského podnikateľa a motivátora, ktorý absolvovali desaťtisíce ľudí v 5 krajinách.Buď chceš, alebo nechceš. Ostatné sú kecy:
Cítim, že ľudia potrebujú viac podpory, aby niečo nové podnikli. Aby znovu viac snívali a verili si, predstavuje unikátny vzdelávací „balíček“ (kniha, DVD a CD v jednom) samotný autor, podnikateľ a motivátor Peter Krištorovič.

Správne slovo, alebo veta prednesená v určitom čase, môže človeku zmeniť alebo zachrániť život. Toto presvedčenie umožnilo Viktorovi Franklovi, aby založil odbor logoterapie. Som mu vďačný za vetu, ktorá mi v živote veľmi pomáha „Nie okolnosti, ale reakcie na okolnosti určujú Tvoj život“.


To, čo fungujeA keď ku napísaným slovám pridáš obraz, zvuk a emóciu, vzniká veľmi silný komunikačný mix. Každý človek má problémy, každý človek by sa chcel mať lepšie, hľadá svoju cestu životom. Po 20 rokoch podnikania, práce na sebe, vedení ľudí, úspechoch a pádoch, pozorovania úspešných stratégií, výchove detí, prinášam esenciu zákonov úspešného života. Chcem odovzdať len poznatky, ktoré sú uchopiteľné, funkčné a prinesú pozitívnu zmenu.


Kniha, DVD a CD. Všetko v jednom
Niekto má rád knihy, niekto radšej počúva hovorené slovo a ďalší si najviac vezme zo sledovaní videa. Tajomstvo úspechu mojej trojkombinácie je vyskladanie troch zložiek do silnej synergie. Základom je kniha, v ktorej zhŕňam v 77 plus dvoch krátkych blogoch to najlepšie z mojich úvah. Najväčšia výhoda je v tom, že môžeš čítať ktorúkoľvek, nezáleží na poradí, ale na Tvojom zvážení. Siahni po tej, ktorá Ťa podľa názvu z obsahu najviac zaujme. Alebo čítaj od začiatku a postupuj podľa tematického rozdelenia knihy. Možno patríš medzi ľudí, ktorí veľa cestujú a vedia si urobiť svoju vlastnú univerzitu na kolesách – môj audiozáznam zo semináru Preskoč svoje hranice obsahuje takmer štyri hodiny inšpirácie, myšlienok a tajných zákonov úspešných ľudí. A možno Ti najviac bude vyhovovať hodinový videozáznam semináru Preskoč svoje hranice, ktorý doteraz zažili desaťtisíce ľudí v piatich krajinách a dosiahol fenomenálny úspech.


Pre TEBA
Nech si vyberieš ktorúkoľvek formu komunikačného média, tajomstvo fungujúcich doporučení nájdeš v každom z nich. Samozrejme, pri prečítaní, vypočutí a pozretí dosiahneš najlepší možný efekt, pretože aj Tvoj mozog spracuje tento mix výnimočne dobre. Či hľadáš povzbudenie do ďalšieho života, riešiš nejakú výzvu v práci alebo vo vzťahoch, hľadáš impulz ku zmene v Tvojom podnikaní, alebo sa chceš posunúť k lepšej budúcnosti, je táto výnimočná trojkombinácia (KNIHA+DVD+CD) určená Tebe.


Podnikni niečo nové
Cítim, že ľudia potrebujú viac povzbudenia, podpory, pochopenia, aby niečo nové podnikli. Aby znovu viac snívali a verili si. Keď sa zmeníš, všetko sa zmení. Buď chceš, alebo nechceš. Ostatné sú kecy.
Jazyk: slovenský Rok vydania: 2016 Rozmer: 133×190 mm ISBN: 9788089311897 Počet strán: 152

Zaradené v kategóriách