❄️Aktuálne knižné zľavy

Kniha Theta léčení pro pokročilé - Vianna Stibal

Theta léčení pro pokročilé

Theta liečenie je proces, ktorý pracuje s mimoriadne uvoľneným, meditatívnym stavom vedomia, kedy je možné spojiť sa so...

Vianna StibalEugenika (2016)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
10,90€
Zľava 7%
10,14€

Theta liečenie je proces, ktorý pracuje s mimoriadne uvoľneným, meditatívnym stavom vedomia, kedy je možné spojiť sa so Stvoriteľom všetkého, čo je. V takomto stave je možné všetko - vrátane zázračného, okamžitého vyliečenia z čohokoľvek.
Zaujímavosťou tohto pokračovania základnej knihy (Theta léčení) je "sedem úrovní bytia", ktoré autorka definuje a vysvetľuje ich význam. Dostáva sa tak hlbšie k pochopeniu toho, ako funguje vedomie a ako naše myšlienky a presvedčenia súvisia s našimi problémami, alebo naopak s uzdravením, úspechom a šťastím. Pri theta liečení je dôležitá práca s pocitmi a úprimnou analýzou toho, ako sa cítite, aj čo ste zažili v priebehu liečenia.
Na každej zo siedmych úrovní bytia sa odohrávajú iné procesy, iné javy; každá z nich predstavuje iný potenciál. Kniha vám pomôže prechádzať týmito stupňami a prechádzať si tak rôznymi štádiami sebapoznania, vlastného vývoja aj uzdravenia.
Špeciálna kapitola je venovaná liečeniu "zlomenej duše". Je to veľmi zaujímavý pojem aj preto, lebo ťažko narušená duša sa bežne dáva do poriadku tak, že jednoducho zomrie. (Keďže smrť v skutočnosti neexistuje, nie je to pre dušu nič tragické – jednoducho sa po opustení tela „zregeneruje“, a potom prejde do ďalšej inkarnácie). Autorka však tvrdí, že jej špeciálny liečebný postup umožňuje vyhnúť sa takému radikálnemu riešeniu, ako je ukončenie pozemského života, a namiesto toho zranenej duši pomôcť jemnejším spôsobom.
Ďalšie pozoruhodné návody, ktoré nájdete iba v tejto knihe, sa týkajú práce s neživými predmetmi (napríklad s domom), ovládania času a predpovedania budúcnosti.

Jazyk: český Rok vydania: 2016 Rozmer: 130×200 mm ISBN: 9788081004704 Počet strán: 264 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách