📚 Horúce knižné zľavy

Sklenený meč

Elektrizujúce pokračovanie románu Červená kráľovná vrcholí bojom medzi neustále sa zväčšujúcou armádou rebelov a krvou...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,90€
Zľava 7%
12,93€

Elektrizujúce pokračovanie románu Červená kráľovná vrcholí bojom medzi neustále sa zväčšujúcou armádou rebelov a krvou segregovaným svetom, aký doteraz všetci poznali.

Krv Mare Barrow je červená ako aj u väčšiny obyčajných ľudí, no jej „strieborná" schopnosť - moc ovládať blesky - z nej robí zbraň, ktorú chce mať kráľovský dvor pod svojou kontrolou.

Mare obvinia a označia za podvodníčku. Keď sa potom pokúsi utiecť od Mavena, princa - kamaráta, ktorý ju zradil, podarí sa jej odhaliť prekvapujúcu skutočnosť: ona nie je jediná Červená, ktorá má podobné schopnosti.

Prenasledovaná Mavenom, z ktorého sa stal pomstychtivý kráľ, vyráža Mare pátrať po ďalších červeno-strieborných bojovníkoch, aby ich vyzvala na súboj s ich utláčateľmi.

Zrazu sa ale Mare ocitne v nebezpečenstve. Hrozí jej, že sa stane rovnakým netvorom, ako sú tí, ktorých sa snaží poraziť. Zlomí ju váha životov, ktoré boli položené v mene revolúcie? Alebo ju faloš a zrada zocelia už navždy?

Originálny názov: Glass Sword Jazyk: slovenský Rok vydania: 2016 Odporúčaný vek: 14+ Rozmer: 145×210 mm ISBN: 9788081641053 Počet strán: 400 Väzba: pevná s prebalom

Zaradené v kategóriách