Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ!

Štvrté krídlo

Vydanie bez oriezky

Rebecca YarrosIkar (2023) • Séria Empyreum • 1. diel

🍌 Predobjednávka, vychádza 5. 12. 2023
22,90€
Zľava 18%
18,78€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Dvadsaťročná Violet Sorrengailová mala vstúpiť do Pisárskeho kvadrantu a prežiť pokojný život medzi knihami a dejinami. Veliaca generálka a zhodou okolností aj jej tvrdohlavá matka ju však donútila zúčastniť sa na výbere medzi elitných dračích jazdcov. No ak ste útlejší a nižší než stovky ostatných kandidátov, smrť vám doslova dýcha na krk. Draci si totiž málokedy vyberajú "krehkých" ľudí. Tých pália na popol.

Keďže drakov, čo by si vybrali Violet, je ako šafranu, väčšina kadetov by ju najradšej zniesla zo sveta, len aby zvýšili vlastné šance. Pre iných, napríklad pre mocného a nemilosrdného veliteľa krídla v Jazdeckom kvadrante Xadena Riorsona, je tŕňom v oku Violetin pôvod.

Ak chce Violet prežiť, musí sa spoľahnúť na svoj dôvtip. S každým dňom je však vojna za hranicami akadémie čoraz krvavejšia, obrana kráľovstva zlyháva a počet mŕtvych narastá. Navyše sa zdá, že velitelia skrývajú hrôzostrašné tajomstvo.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: Fourth Wing Rok vydania: 2023 ISBN: 9788055192970 Počet strán: 544 Väzba: pevná Jazyk: slovenčinaŠtýl: dobrodružný, romantický

Zaradené v kategóriách