☀️Najväčšie letné 📚 zľavy! Pozri si program zliav

Kniha Sladké dobroty bez pridaného cukru - Orsolya Galambos

Sladké dobroty bez pridaného cukru

Nielen pre diabetikov Pred šiestimi rokmi, keď môjmu manželovi diagnostikovali cukrovku, nebolo pre mňa ľahké zostaviť mu...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
6,30€
Zľava 13%
5,48€

Nielen pre diabetikov

Pred šiestimi rokmi, keď môjmu manželovi diagnostikovali cukrovku, nebolo pre mňa ľahké zostaviť mu správny jedálniček. Situáciu komplikovalo aj to, že som doň musela zakomponovať aj sladkosti, ale väčšina diabetických sladkostí, ktoré sa dali kúpiť hotové, sa môjmu mužovi nepáčila, túžil po mojich domácich zákuskoch a múčnikoch. Z klasických umelých sladidiel bolo často nemožné "vyčarovať" podobné dezerty. Takto padla naša voľba na stéviu, xylitol a erythritol. Popri tom som čoraz vedomejšie volila aj ostatné prísady, dbajúc na čím väčší obsah vláknin a čo najnižší glykemický index.
Výsledky svojho dlhoročného experimentovania som "zviazala do kytice", aby som trošku uľahčila život tým, ktorí majú podobné problémy. Prajem príjemné chvíľky strávené pečením!
Recepty autorkou vybraných, pozmenených a odskúšaných zákuskov a múčnikov plne zodpovedá dietetickým predpisom, obsahujú minimum uhľohydrátov a veľa zdravých prísad. Knižku odporúčame každému, pre koho je dôležitá správna životospráva, nezáleží na tom, či má diagnostikovaný diabetes, alebo sa mu chce preventívne vyhnúť.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2015 Rozmer: 178×245 mm ISBN: 9788089742394 Počet strán: 87 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách