📚 Aktuálne knižné zľavy

Kniha Cesta - Michael Puett, Christine Gross-Loh

Cesta

Kniha od harvardského profesora Michaela Puetta a Christine Gross-Loh predstavuje nový zaujímavý pohľad na starú čínsku...


🍌 Odosielame o 12 dní.
9,90€
Zľava 70%
3,00€

Kniha od harvardského profesora Michaela Puetta a Christine Gross-Loh predstavuje nový zaujímavý pohľad na starú čínsku filozofiu. Svojim spracovaním zameraným na využitie myšlienok tradičných čínskych filozofov v dnešnej dobe sa nám doslova dostáva pod kožu.
Na stránkach knižky pred nami ožívajú rozličné pohľady na svet a tým aj naše súčasné vnímanie sveta dostáva nový rozmer. Stáva sa jedným z mnohých pohľadov a postupne zisťujeme, ako ho môžeme zmeniť, pretvoriť, kultivovať či vylepšiť. Nie však v abstraktnej rovine, ale v úplne konkrétnych situáciách nášho všedného života v okruhu našich blízkych a ľudí, s ktorými sa stretávame. A je len na každom z nás, ako a či tieto myšlienky prijme, nechá ich pozmeniť svoje vnímanie reality a prejde tak transformáciou svojej osobnosti.
Konfuciov výrok v úvode knižky vraví: Nie cesta rozširuje ľudí, to ľudia rozširujú cestu. A presne tak to je s čítaním tejto knihy.

Originálny názov: The Path Jazyk: slovenský Rok vydania: 2016 Rozmer: 125×200 mm ISBN: 9788081113307 Počet strán: 160 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách