💡Aktualita! Bezpečne a expresne kuriérom od 2,97€ 🚚

Kniha Obklopený psychopatmi - Thomas Erikson

Obklopený psychopatmi

Zavádzajú, klamú, podvádzajú, manipulujú, kradnú, parazitujú.

Thomas EriksonMotýľ (2020)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
13,90€
Zľava 21%
10,98€

Stretli ste už milého, nápomocného a najmä mimoriadne charizmatického človeka, ktorý na vás okamžite zapôsobil? A viete, že to možno bol psychopat?
Určite to poznáte – niekto vás ohúri svojím šarmom, a skôr než sa nazdáte, zistíte, že si s vami robí, čo chce. Veríte jeho slovám, pretože znejú dobre, hoci sú to často lži. Ťahá za vaše nitky až do posledného dychu. Pravdepodobne máte jedného z nich vo svojom okolí – či už ide o šéfa, kolegu, priateľa alebo príbuzného. Psychopatov je v spoločnosti viac, než si myslíte.

Ich manipulatívne správanie však môžete odhaliť vďaka pokračovaniu úspešného titulu Obklopený idiotmi od Thomasa Eriksona, švédskeho experta na komunikáciu. Prostredníctvom konkrétnych príbehov reálnych ľudí vám Erikson vo svojej novinke ukáže, ako spoľahlivo rozoznať prejavy psychopatie v bežnom živote, odhalí vám techniky skúsených manipulátorov a naučí vás, ako sa im brániť. Začítajte sa a prekuknite potenciálnych psychopatov, kým nie je neskoro!

„Zvádzajú, klamú. Podvádzajú, manipulujú, kradnú, parazitujú. Energiu získavajú ničením druhých. To je hlavný zdroj ich sily. Myslíte si, že preháňam? Ani trochu. Po prečítaní tejto knihy možno v noci nezaspíte.“ Thomas Erikson

Originálny názov: Omgiven av psykopater Jazyk: slovenský Rok vydania: 2020 Rozmer: 135×205 mm ISBN: 9788081642234 Počet strán: 272 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách