🍂Jesenné knižné zľavy OK, TO BER!

Kniha Silvova metóda ovládania mysle - José Silva, Philip Miele

Silvova metóda ovládania mysle

Od prvého knižného vydania SILVOVEJ METÓDY OVLÁDANIA MYSLE absolvovali tento kurz na využitie svojej mysle na hlbšej a...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
10,90€
Zľava 7%
10,14€

Od prvého knižného vydania SILVOVEJ METÓDY OVLÁDANIA MYSLE absolvovali tento kurz na využitie svojej mysle na hlbšej a účinnejšej úrovni, a to aj v spánku, už milióny ľudí!

Táto kniha, ktorá môže zmeniť váš život, vychádza z jedinečného štyri dni trvajúceho priekopníckeho kurzu Josého Silvu. Ukazuje, ako sa ľudia pomocou techník metódy ovládania mysle naučili prekonať napätie, zbaviť sa svojich zlozvykov, citovej neistoty a dokonca aj chorôb. Ukazuje, ako si prostredníctvom „tvorivej vizualizácie“ osvojili schopnosť „vidieť“ to, po čom túžia... a dosiahnuť, aby sa to splnilo!

Ide o úplné znenie SILVOVEJ METÓDY OVLÁDANIA MYSLE – možno tej najpodstatnejšej, najdôležitejšej knihy, akú budete kedy čítať.

TO, ČO METÓDA OVLÁDANIA MYSLE UROBILA PRE INÝCH...
• marketingová firma, ktorá ju používala, vytvorila 18 nových produktov
• 14 hráčov tímu Chicago White Sox, ktorí ju používali, si prenikavo zlepšilo štatistiky
• o tom, v čom im pomohla metóda ovládania mysle, hovorili umelkyne ako sú Vicki Carrová, Carol Lawrenceová a Loretta Switová
• využívajú ju stredné školy a univerzity, aby pomohli študentom menej študovať a viac sa naučiť
... MÔŽE UROBIŤ AJ PRE VÁS!

Čo je Silvova metóda?
Silvova metóda smeruje hlavne do oblasti osobnostného rozvoja. Pomáha ľuďom dobre sa učiť a dobre pamäť, prípadne zbaviť sa rôznych návykov, napríklad fajčenia. Silvova metóda je vhodná najmä pre ľudí, ktorí chcú dosahovať určité ciele. V modernejšej podobe sa používa psychowalkman. Špecialitou je počúvanie rôznych druhov zvukových frekvencií.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2015 Rozmer: 138×210 mm ISBN: 9788089628902 Počet strán: 228 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách