💡Aktualita! Bezpečne a expresne kuriérom od 2,97€ 🚚

Kniha Parkinson v tele učiteľky - Júlia Illéšová

Parkinson v tele učiteľky

Som obyčajná žena, matka dvoch detí. Som učiteľka, mám rada ručné práce, milujem zmenu a stále sa niečo nové učím. To však...


🍌 Odosielame o 5 dní.
6,75€
Zľava 7%
6,28€

Som obyčajná žena, matka dvoch detí. Som učiteľka, mám rada ručné práce, milujem zmenu a stále sa niečo nové učím. To však nie je nič výnimočné. Takých ako ja, sú na svete tisíce. Patrím do skupiny moderných učiteľov, pripravujem výučbové prezentácie pre žiakov, lektorujem kurzy pre učiteľov ...
V čom som teda iná? V tom, že žijem naraz s dvomi mužmi. Jedného som si vybrala za manžela a druhý si vybral mňa. Je to "pán Parkinson".
Dňa 9.1. 2012 som sa podrobila operácii, ktorá ma čiastočne vytrhla z náručia "pána Parkinsona". Zaviedli mi do hlavy elektródy, systém pre hlbokú mozgovú stimuláciu.
Chcem sa s vami podeliť o svoj príbeh, o to, čo mi pomohlo prežiť a ísť ďalej. Tento príbeh nie je ničím výnimočný. Život sám píše množstvo podobných príbehov. Rozdiel je len v tom, že nie každý nájde v sebe silu porozprávať ho iným.
Verím, že táto kniha dodá silu tešiť sa na každé nové ráno nielen chorým, ale aj zdravím.
V živote musí každý z nás zdolať rôzne prekážky, utrpenia, traumy, nešťastia a tragédie. Každý si musí vybrať, či sa bude ľutovať a pozerať sa cez slzy, alebo s úsmevom pôjde ďalej.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2015 Rozmer: 125×185 mm ISBN: 9788097187262 Počet strán: 107 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách