Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ!

Tieň v pahrebe

Jennifer L. ArmentroutZelený kocúr (2023) • Séria Z tela a ohňa • 1. diel

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
24,50€
Zľava 20%
19,60€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Autorka bestsellerov podľa New York Times Jennifer L. Armentroutová sa vracia s prvou časťou úplne novej očarujúcej série Z tela a ohňa, ktorá sa odohráva v obľúbenom svete série Z krvi a popola.

Nepoškvrnená Seraphena Mierelová sa zrodila zahalená rúškom prvotných, ako jej prisľúbili fáta, a nikdy nemala svoj osud vo vlastných rukách. Už pred narodením ju vybrali, aby naplnila zúfalú dohodu, ktorú uzavrel jej predok v snahe zachrániť svoj ľud. Sera musí zanechať svoj život a ponúknuť sa za družku prvotnému bohu smrti. Serin skutočný osud je však najstráženejším tajomstvom v celej Lasanii – nie je dobre chránenou nepoškvrnenou, ale vrahyňou s jediným poslaním, jediným terčom. Prinútiť prvotného boha smrti, aby sa do nej zaľúbil a ona sa stala jeho slabinou. A potom... s ním skoncovať. Ak sa jej to nepodarí, odsúdi svoje kráľovstvo na pomalú záhubu v hnilobe.

Sera odjakživa vedela, kto a čo je. Vyvolená. Družka. Vrahyňa. Zbraň. Prízrak, ktorý sa nikdy úplne nezjavil, a predsa bol nasiaknutý krvou. Netvor. Až kým nestretne jeho. Až kým nečakané slová a činy prvotného boha smrti nerozoženú temnotu, ktorá sa v nej zbiera. A jeho zvodný dotyk roznieti vášeň, ktorú si zakazuje, lebo ju k nemu nesmie cítiť. Sera totiž nikdy nemala na výber. Koniec koncov, jej život je stratený – od začiatku bol, lebo ju poznačili život a smrť.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: A Shadow in the Ember Rok vydania: 2023 ISBN: 9788069010055 Rozmer: 140×210 mm Počet strán: 688 Väzba: pevná Jazyk: slovenčinaŠtýl: dobrodružný, napínavý, romantický

Zaradené v kategóriách