Gorila je tu stále pre teba! Expresné doručenie na druhý deň už od 2,97€

Kniha Fit recepty (Lucia Wagnerová) [SK] - Lucia Wagnerová

Fit recepty (Lucia Wagnerová) [SK]

Kniha obsahuje: - 165 fit receptov - recepty s vyšším obsahom bielkovín a nižším obsahom sacharidov - 95% receptov bez...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
16,99€
Zľava 7%
15,80€

Kniha obsahuje:

- 165 fit receptov

- recepty s vyšším obsahom bielkovín a nižším obsahom sacharidov

- 95% receptov bez múky

- 100% receptov bez rafinovaného cukru

- recepty s proteínovým práškom (ktorý sa dá prípadne nahradiť inými surovinami)

- množstvo chutných receptov, ktoré sa na webstránke nenachádzajúVšetky recepty v knihe obsahujú nutričné hodnoty.V knihe nájdete recepty na:

- 31 raňajok

- 31 jedál s mäsom a rybami

- 20 bezmäsitých jedál

- 11 sladkých jedál

- 67 zdravých dezertov

- 5 ostatných receptov (nápoje, snack, domáca výroba)V knihe Fit Recepty tiež nájdete prehľadnú tabuľku o náhradách surovín, ktorú isto využijete pri varení a pečení aj mimo fit receptov. Takisto tu nájdete skvelý prehľad prírodných sladidiel a množstvo zaujímavých faktov o zdravých surovinách použitých v receptoch.S fitreceptami nestrávite v kuchyni tretinu života - zistíte ako jednoducho si môžete navariť a napiecť rýchle, jednoduché a chutné jedlá s nižším obsahom cukrov, s vyšším obsahom bielkovín a vitamínov a byť fit (bez diét)! Fitrecepty hravo zvládne každý začiatočník, no určite potešia aj skúsených.

Nájdete tu výživné recepty, ktoré nie sú zložené z bezhodnotných surovín, ale dodajú vám množstvo vitamínov, minerálov a zdraviu prospešných látok, teda posilnia vaše zdravie a imunitu. Takisto tu nájdete hriešne dobré diétne recepty.

Každý recept v knižke obsahuje aj nutričné hodnoty, takže padnú vhod aj tým, ktorí sa snažia schudnúť či vyformovať si postavu, a teda bude pre vás ľahšie zaradiť jedlá do vášho jedálnička, alebo si ho dokonca zostaviť na základe receptov z knihy.

Ak chcete svoj jedálniček obohatiť o zdravé a zároveň chutné jedlá, táto knižka vám určite padne vhod. Nájdete tu nové recepty, no takisto staré známe recepty pretvorené do zdravšej a ľahšej podoby.


Jazyk: slovenský Rok vydania: 2014 Rozmer: 210×210 mm ISBN: 9788097184551 Počet strán: 223 Väzba: špirálová

Zaradené v kategóriách