Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Najhoršie zvieratká na svete

David WalliamsSlovart (2023) • Edícia Najhoršie na svete

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,95€
Zľava 23%
11,50€

📚Prečítaná za 9,72€ (Zľava 35%) Zobraziť v bazári kníh

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Po najhorších deťoch, učiteľoch a rodičoch na svete prichádza svetoznámy britský komik a autor detských bestsellerov David Walliams s knihou o najhorších zvieratkách. Pri čítaní príbehov o najbláznivejších tvoroch na svete budete plakať od smiechu. Úplne zmení váš pohľad na domácich maznáčikov! Nájdete v nej mačky Frflačku a Prskačku, kúzelníkov Malého Houdiniho a Veľkého Bludiniho, andulku Srandulku aj straku Zlodejicu. Vydáte sa na cestu okolo sveta s korytnačkou Stíhačkou, ktorá nechodí, ale behá nadzvukovou rýchlosťou. Rozosmeje vás grizly Grizelda, no nevyhnete sa ani Grgprdovi.

Stretnete sa v nej s dobrými, so zlými aj s hroznými domácimi zvieratkami, s takými, čo sú veľké ako dom a mohli by ťa zhltnúť ako malinu, ale aj s drobunkým škrečkom či pieskomilom – skrátka, pripravte sa na tie najzábavnejšie i najdesivejšie zvieratká na svete.

Recenzie a kritiky

Originálny názov: The World’s Worst Pets Rok vydania: 2023 ISBN: 9788056658482 Rozmer: 150×200 mm Počet strán: 312 Väzba: pevná Jazyk: slovenčinaŠtýl: humorný

Zaradené v kategóriách