❄️Aktuálne knižné zľavy

Kniha Ako prežiť dobu jedovú - Anna Strunecká

Ako prežiť dobu jedovú

Táto knižka je užitočným sprievodcom všetkým tým, ktorí nečakajú na čarovnú pilulku, ale berú zodpovednosť za svoje zdravie...


🍎 Vypredané
12,50€
Zľava 7%
11,63€

Táto knižka je užitočným sprievodcom všetkým tým, ktorí nečakajú na čarovnú pilulku, ale berú zodpovednosť za svoje zdravie predovšetkým do vlastných rúk. Autorka bestsellerov o dobe jedovej, prof. RNDr. Anna Strunecká, DrSC, považuje za dôležité informovať o možnostiach prevencie civilizačných ochorení a upozorňovať na riziká modernej doby , spojené napríklad s očkovaním , konzumáciou liekov či prídavných látok do potravín , ale aj na úskalia niektorých alternatívnych metód. V najnovšej knihe, Ako prežiť dobu jedovú, sa popri aspartámu , statínov , umelých farbív a hormonálnych disruptorov venuje aj rizikám konzumácia sóje , Coca - Coly či populárneho MMS .
"Píšem iba o tom , čomu rozumiem a pre čo nachádzam podklady v odbornej literatúre . Nikoho nenútim, aby mi veril a svoje názory šírim iba tam, kde ich ľudia chcú počúvať, " hovorí autorka rady populárnych publikácií.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2014 Rozmer: 145×205 mm ISBN: 9788007023918 Počet strán: 368 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách