Najrýchlejšie vianočné darčeky + SÚŤAŽ!

Maľované odtlačky 1

Taktik (2022) • Séria Maľované odtlačky • 1. diel

🍌 Odosielame o 4 dni.
🎄 Do Vianoc: ÁNO
11,90€
Zľava 22%
9,30€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

"Pršteky ušpinené od farby povolené, rozkošné obrázky pripravené a obrovské množstvo zábavy zaručené - to sú Maľované odtlačky!
Ozdobiť panciere korytnačiek, dotvoriť vesmírne lode, skrášliť šaty princeznám či doplniť mravčekom chýbajúce brušká – to je len malá ukážka veselých kreatívnych úloh v Maľovaných odtlačkoch 1. Deti pomocou zafarbených prštekov doplnia telá postavičiek, zvieratiek a rôznych iných objektov. Zavítajú do džungle, na farmu, pláž i savanu a pripravia darčeky na narodeninovú oslavu. Taktiež sa zahrajú s mačiatkami aj kačičkami a zistia, čo sa nachádza na oblohe i v oceáne. Technika maľovania odtlačkami je prospešná obzvlášť v prípade menších detí, ktorých motorika ešte nie je dostatočne vyvinutá. Odtláčaním prštekov na papier si totiž posilňujú a precvičujú svaly na prstoch i zápästiach. Takýmto spôsobom vytvárajú krásne farebné obrázky a zároveň si cibria jemnú motoriku, sústredenosť aj predstavivosť. Súčasťou zošita sú farby na otláčanie.
Maľované odtlačky sú vhodné pre deti od 3 rokov."

Recenzie a kritiky

Rok vydania: 2022 Odporúčaný vek: 3+ ISBN: 9788081803185 Rozmer: 210×252 mm Počet strán: 48 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách