Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Každodenné osvietenie - dvanásť ciest - Dan Millman

Každodenné osvietenie - dvanásť ciest

Dan MillmanSOFA (0)

🍎 Vypredané
9,92€

 Máte niekedy pocit, že je váš život skladačka, v ktorej chýbajú jednotlivé časti, alebo cesta bez zmyslu a jasného cieľa? Chceli by ste mať niekedy akúsi mapu, podľa ktorej by ste sa orientovali, sprievodcu, ktorý by vás viedol?

 Stačí čítať a nájdete chýbajúce časti skladačky - dvanásť ciest, ktoré vás povedú k osobnostnému rastu. A stačí čítať ďalej a zistíte, ako tieto časti zapadajú do seba a vytvárajú obrazec, ktorý odkrýva hlbší zmysel každodenného života.
 KAŽDODENNÉ OSVIETENIE ponúka duchovné cvičenia spolu s reáliami každodenného života - každodennými problémami ako sú peniaze, sex, vzťahy, odhaľuje záhady tela, mysle a emócií, ukazuje, ako môžete premeniť zmätok na jas, vedomosti na skutky a každodenný všedný život na dobrodružstvo.
 Práca Dana Millmana je jedinečná v tom, že nám umožňuje duchovný rast reálne dosiahnuť. Tým, že dáva prednosť praktickým výsledkom pred abstraktnou filozofiou, dáva nám aj reálnejšiu perspektívu pri úspešnom dosiahnutí väčšej telesnej vitality, finančnej stability a emocionálnej slobody. Osvetľuje cestu osobnostného rastu tým, že stavia most medzi človekom, ktorým ste teraz, a človekom, ktorým by ste chceli byť, a vedie vás krok za krokom po dvanástich cestách ku každodennému osvieteniu. Keď zvládnete týchto dvanásť ciest, oslobodíte svoju pozornosť od starostí o platenie účtov, o zachovanie vzťahu či nerušený spánok a budete vidieť Ducha všade a vo všetkom. Výzvy života zostanú, no dokážete sa s nimi lepšie vyrovnať. Keď sa naučíte eliminovať sebadeštruktívne konanie, keď sa naučíte posilniť svoju vôľu a prebudiť svoje srdce, váš život bude šťastnejší a jednoduchší. A takzvané mystické stavy budú pre vás prirodzené.
Ste pripravení odkryť svoje možnosti a spojiť sa s najhlbšími túžbami svojej duše? Ste pripravený vykročiť na dvanásť ciest?

Jazyk: slovenský Rozmer: 140×210 mm ISBN: 8085752875 Počet strán: 312 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách