Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Slabiky s robotom Edkom

Edukačná pomôcka s autokorekciou: určovanie počtu slabík v slovách


🍎 Vypredané
16,70€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Edukačná pomôcka s autokorekciou: určovanie počtu slabík v slovách.

Nová edícia SI HLAVIČKA! Táto originálna edukačná pomôcka pre deti už od 4 rokov je zameraná na hravé určovanie počtu slabík v slovách. Dieťa určuje počet slabík slova na obrázku tak, že vloží prštek (alebo ceruzku) do jedného z piatich otvorov. Po otočení karty uvidí správnu odpoveď - ak odpovedalo správne, bude nad jeho prštekom obrázok usmiatej hlavičky (Si hlavička!). Ide o hru s autokorekciou, a preto sa dá využiť aj pri samostatnej hre. V metodike nájde rodič či pedagóg ďalších 12 námetov na iné hry a aktivity s deťmi, pomocou ktorých rozvíjame ich fonematické uvedomovanie (schopnosť sluchom vnímať štruktúru slov), ako aj jazykové schopnosti či pamäť.

Na kartách sú obrázky z deviatich významových kategórií: OBLEČENIE, LESNÉ ZVIERATÁ, HRAČKY, ZELENINA, OVOCIE, ELEKTROSPOTREBIČE, DOPRAVNÉ PROSTRIEDKY, POVOLANIA a ROZPRÁVKOVÉ BYTOSTI.
Do každej kategórie patrí 4 až 5 obrázkov, pričom každé má iný počet slabík (od jednoslabičných po päťslabičné slová). Špeciálnou kartou je ŽOLÍK ROBOT EDKO, ktorú využijete pri skupinových hrách opísaných v metodike.

Hra je určená teda deťom v MŠ, ale i prvákom a deťom so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami. Hra vhodne dopĺňa logopedický pracovný zošit rozvíjajúci slabičné uvedomovanie: ROBOT EDKO 1: Hráme sa so slabikami a slovami.

Rok vydania: 2022 Rozmer: 110×155 mm Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách