Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Rýmy s robotom Edkom

Edukačná pomôcka s autokorekciou: rýmy, slabičné reťaze a skryté slová


🍎 Vypredané
16,70€
Zľava 7%
15,53€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Edukačná pomôcka s autokorekciou: rýmy, slabičné reťaze a skryté slová. Nová edícia SI HLAVIČKA! Hravý spôsob, ako rozvíjať fonematické uvedomovanie detí.

Schopnosť sluchom vnímať, že slovo sa skladá zo slabík a hlások, je veľmi dôležitá pri neskoršom učení sa čítať a písať. Tento materiál obsahuje karty, pomocou ktorých si dieťa precvičí:
  • vnímanie rýmov (15 kariet),
  • tvorbu slabičnej reťaze (15 kariet),
  • vyhľadávanie ukrytých slov v iných slovách (10 kariet).
Dieťa odpovedá tak, že vloží prštek (alebo ceruzku) do jedného z piatich otvorov pod obrázkami, ktoré predstavujú možné odpovede. Ak odpovedalo správne, bude nad jeho prštekom obrázok usmiatej hlavičky (Si hlavička!). Ide o hru s autokorekciou, a preto sa dá využiť aj pri samostatnej hre. V metodike nájde rodič či pedagóg ďalších 19 námetov na iné hry a aktivity s deťmi, pomocou ktorých rozvíjame ich fonematické uvedomovanie (schopnosť sluchom vnímať štruktúru slov), ako aj jazykové schopnosti.

Hra je určená deťom od cca 5 rokov, ale i prvákom a deťom so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami. Hra vhodne dopĺňa logopedický pracovný zošit rozvíjajúci fonematické uvedomovanie: ROBOT EDKO 2.

Recenzentky: Mgr. Eva Kišová, logopedička; Mgr. Mária Boledovičová, učiteľka v MŠ

Rok vydania: 2022 Rozmer: 110×155 mm Väzba: krabička Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách