Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Babičkina špajza nad zlato - Renato Magát, Stanka Preclíková Würfl

Babičkina špajza nad zlato

Za čias našich starých a prastarých mám dobrú gazdinú hodnotili nielen podľa stavu domácnosti, ale aj podľa toho, ako bohato...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,99€
Zľava 60%
6,00€

Za čias našich starých a prastarých mám dobrú gazdinú hodnotili nielen podľa stavu domácnosti, ale aj podľa toho, ako bohato zásobila svoju špajzu rôznymi zaváraninami, kompótmi, konzervovanou zeleninou, prípadne výrobkami z mäsa. V posledných rokoch sa domáce konzervovanie z moderných domácností čoraz viac vytráca. Ľudia nemajú často čas ani chuť na prípravu domácich výrobkov, ich príprava je zdĺhavá a často veľmi náročná.
Nájdu sa však aj výnimky. Vieme, že mnohí z vás radi obetujú čas i námahu na prípravu domácich džemov, kompótov a iných dobrôt, ktoré môžete využiť počas celého roka.
Aj tí z vás, ktorí už majú s konzervovaním potravín skúsenosti, zaiste nájdu v tejto knižke mnoho nových a zaujímavých receptov a rád. Menej skúseným či úplným nováčikom odporúčame preštudovať si najprv úvodné kapitoly, aby sa im ich výrobky podarili a mohli byť spokojní s výsledkom svojho umenia - pretože príprava zaváranín, marmelád a rôznych iných dobrôt umením naozaj je.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2013 Rozmer: 175×246 mm ISBN: 9788007021907 Počet strán: 400 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách