Nakúp aspoň za 39€ a poštovné máš úplne zadarmo!

Kniha Archetypy (Caroline Myss) [SK] - Caroline Myss

Archetypy (Caroline Myss) [SK]

Kým ste? Zistite svoj typ a pochopte, kto ste. Nik z nás nedostal na začiatku života manuál o tom, kým je, aké sú jeho...


🍎 Vypredané
9,99€

Kým ste? Zistite svoj typ a pochopte, kto ste.


Nik z nás nedostal na začiatku života manuál o tom, kým je, aké sú jeho prednosti, nedostatky a čomu by sa mal venovať, aby žil naplnený a bohatý život. Aby sme si odpovedali na tieto otázky, musíme pátrať hlboko vo svojom vnútri a objaviť svoje skutočné ja.

Tento odtlačok vlastného ja, taký dôležitý, ba až určujúci na našej ceste za šťastným a naplneným životom, v sebe nesú archetypy. Človeka nemožno redukovať iba na to, aké má osobnostné rysy, zvyky, či na to, aké dosiahol úspechy. Sme komplexné bytosti s individuálnymi snami, skúsenosťami a ambíciami kozmických rozmerov. Nemrhajte časom tým, že sa podceňujete. Snívajte vo veľkom... využite energiu svojho archetypu a umožnite vyniknúť svojmu skutočnému poslaniu.

Cieľom života nie je zdanlivé bezpečie a nečinnosť. Chcete ho prežiť sebanaplňujúco? Potom konajte! A začnite poznaním svojho archetypu. Ste obhajca, umelec, športovec, opatrovateľ, človek módy a štýlu, intelektuál, kráľ, rebel, duchovne založený či vizionár? Ako to ovplyvňuje váš život? Čo je vašou výhodou, aké máte tienisté stránky a na čom musíte popracovať? Odpoveď nájdete v tejto knihe.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2013 Rozmer: 145×207 mm ISBN: 9788081092206 Počet strán: 248 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách