Nová knižná akcia so zľavou až do 80%

Sila prítomného okamihu - Cvičenia

Kniha Sila prítomného okamihu už krátko po svojom vydaní dokázala, že je jednou z najvýznamnejších duchovne zameraných kníh...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
8,99€
Zľava 30%
6,30€

📚Prečítaná za 5,84€ (Zľava 35%) Zobraziť v bazári kníh

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Kniha Sila prítomného okamihu už krátko po svojom vydaní dokázala, že je jednou z najvýznamnejších duchovne zameraných kníh súčasnosti.

Zoznamuje nás s konkrétnymi krokmi a jasnými pravidlami, ktoré nám ukazujú, ako môžeme dosiahnuť "stav milosti, jednoduchosti a ľahkosti". Ten sa dostaví, keď umlčíme svoje myšlienky a uvidíme svet okolo nás v prítomnej chvíli.

Sila prítomného okamihu - základné teórie, meditácie a cvičenia predstavuje dôsledne vybranú sériu výňatkov z knihy Sila prítomného okamihu a ponúka tieto cvičenia a pravidlá priamo. Čítajte túto knihu pomaly alebo ju len otvorte na ktorejkoľvek strane, rozjímajte o jej slovách a objavíte - možno ihneď a možno neskôr - niečo, čo vám doslova zmení život. Nájdete v sebe silu a schopnosť zmeniť a pozdvihnúť celý svoj svet. Jediné, čo musíte urobiť, je plne prijať túto chvíľu. Vtedy budete prežívať každý okamih s ľahkosťou, zmierený so sebou samým.

Recenzie a kritiky

Rok vydania: 2011 ISBN: 9788081091865 Rozmer: 130×195 mm Počet strán: 128 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách