🎬 Kráľovská filmová súťaž: vyhraj filmové poklady!

Kniha Ekonomika verejného sektora - Elena Beňová,

Ekonomika verejného sektora

Publikácia nadväzuje na rovnomennú učebnicu, ktorá sa pokúsila zhrnúť tradičné teoretické poznatky o verejnom sektore a...


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
🎄 Do Vianoc: ÁNO
2,75€
Zľava 7%
2,56€

Publikácia nadväzuje na rovnomennú učebnicu, ktorá sa pokúsila zhrnúť tradičné teoretické poznatky o verejnom sektore a princípoch jeho fungovania. S dôrazom na medzinárodný aspekt verejného záujmu ponúka pohľad na vybrané odvetvia verejného sektora v podmienkach Slovenskej republiky. Rozsah a náročnosť predmetnej problematiky podnietili autorský kolektív k napísaniu doplnkového učebného textu – praktika, ktorého zámerom je ponúknuť študentom možnosť precvičiť si získané teoretické poznatky na konkrétnych úlohách, kontrolných otázkach či prípadových štúdiách. V súlade s nosnými okruhmi prezentovanými v učebnici je praktikum rozdelené do dvadsiatich dvoch kapitol s jednotnou vnútornou štruktúrou (tézy, testové otázky, úlohy na riešenie, prípadová štúdia).

Tento učebný text je vhodnou podporou tvorivého myslenia študentov a takisto môže prispieť k celkovému rozšíreniu poznatkového základu z oblasti ekonomiky verejného sektora.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2012 Rozmer: 169×239 mm ISBN: 9788080785376 Počet strán: 128 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách