Bazár kníh za najsuper ceny!

Kniha kvízov pre páry

350 zábavných otázok na oživenie vzťahu

Alicia MuňozIkar (2022)

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,90€
Zľava 10%
11,61€

✅ Poštovné ZADARMO nad 39€ ✅ Knižná akcia každý mesiac ✅ Bezpečný nákup

Spoznajte jeden druhého a oživte svoj vzťah

Ak existuje kľúč k harmonickému vzťahu, je ním komunikácia. Či ste spolu štyri mesiace alebo štyridsať rokov, viac než stovka odľahčených otázok v Knihe kvízov pre páry podnieti zmysluplné rozhovory a zapáli iskru. Objavíte o sebe nové veci, lepšie sa spoznáte a dokonca sa pri tom aj zabavíte.

Spomeňte si na svoju minulosť, ponorte sa hlbšie do prítomnosti a vybudujte si šťastnú spoločnú budúcnosť. Otázky v tejto knihe postupujú od základných až k takým, pri ktorých sa budete musieť skutočne zamyslieť. Sú vhodné pre partnerov, ktorí sa ešte len spoznávajú, ale aj tých, ktorí si myslia, že sa už dokonale poznajú.

Rôzne témy – Komplexné otázky pokrývajú mnoho tém: od vašich koníčkov a záujmov ako jednotlivcov až po zoznam obľúbených párových aktivít. Hravé odmeny – Trocha priateľskej súťaživosti nezaškodí! Ceny majstra kvízu na konci každej kapitoly sú v skutočnosti zábavné experimenty, ktorých cieľom je zoceliť vás ako pár.

Spýtaj sa ma na čokoľvek – Návod na konštruktívne spôsoby, ako klásť partnerovi otázky, ktoré nenájdete v knihe.

Originálny názov: The Couple’s Quiz Book Rok vydania: 2022 ISBN: 9788055182056 Rozmer: 140×215 mm Počet strán: 176 Väzba: brožovaná Jazyk: slovenčina

Zaradené v kategóriách