🍂 Jesenné knižné zľavy 🌬️ OK, TO BER! 📚

Malé príbehy o láske 1

V edícii denníčky lásky prichádza spaľujúca vášeň, silné emócie a nežná láska v troch pravdivých príbehoch žien. Poviedka...


🍌 Odosielame o 2 dni.
5,50€
Zľava 7%
5,12€

V edícii denníčky lásky prichádza spaľujúca vášeň, silné emócie a nežná láska v troch pravdivých príbehoch žien.
Poviedka Bezsenné noci je príbehom ženy, ktorej pokojný a vyrovnaný rodinný život obráti naruby nečakaný návrat starej lásky. Obetuje spaľujúcej vášni svoju rodinu - muža a dcérku alebo sa rozhodne pre istoty... Nájde svoje šťastie?
V príbehu Požičané šťastie spoznávame príťažlivú Martinu v čase, keď je na dne svojich psychických a fyzických síl.... a práve vtedy stretne na ulici lásku. Lásku, ktorá je ako z rozprávky. Keď Martina konečne uverí, že život môže byť nádherný, vôľou osudu sa dozvie, že nie všetko je také, ako vyzerá... Prežije Martinina láska nepriazeň osudu?
Aký veľký musí byť dôkaz lásky, aby sme uverili, že ten, kto nás miluje, to myslí naozaj zo srdca, o tom hovorí poviedka Pyšná princezná. Študentka Natália a Boris prežívajú najkrajší cit - svoju lásku rovnako intenzívne, sú si súdení - odhalená malá lož však zaseje semienko pochybnosti... Dokáže malé klamstvo zničiť ich lásku?

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2012 Rozmer: 110×175 mm ISBN: 9788097068233 Počet strán: 152 Väzba: brožovaná

Zaradené v kategóriách