🛍️ Akčné zľavy na knihy!

Vianočné Kváskovanie

Chuť Vianoc


🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
23,90€
Zľava 21%
18,88€

Užiť si vianočné pečenie s radosťou? Bez stresu, v pohode si vychutnať vianočné dobroty bez výčitiek? Dá sa to! Nechajte sa objať čarom Vianoc, sviatkov pokoja a upečte si spolu s kváskom vôňu a pohodu domova.

Táto nádherná kniha obsahuje 38 úžasných vianočných receptov pripravených pomocou tradičného kvásku. Recepty, ktoré vzdávajú poctu nostalgickým spomienkam na detstvo, tradíciám a milovaným vianočným dobrotám. Či už recepty od babičiek alebo novodobé recepty, aj vo vašej rodine sa stanú tie najobľúbenejšie. Sladké a slané potešenia, ktorým sa nedá odolať a ktoré vám pomôžu vyčarovať tú správnu atmosféru u vás doma.

Kniha, ktorá vám pomôže vytvoriť pohodu a radosť nielen počas Vianoc.

Pravá chuť Vianoc začína v kuchyni.
Kniha je určená nielen pre skúsených domácich pekárov, ale aj pre začiatočníkov v kváskovaní. Pre každého, kto si chce vytvoriť doma tú správnu vianočnú pohodu v kuchyni a následne aj pri stole. Je ideálna taktiež aj pre ľudí, ktorí chcú vyskúšať kváskovanie a zistiť, že kváskové pečenie je ľahké a ešte chutnejšie než klasické. A naviac: vďaka kvásku v ceste sú dobroty pre naše telo stráviteľnejšie a nutrične vyváženejšie.

Recepty sú výbornými dobrotami, ktoré vás prekvapia nápaditosťou, dokonalou chuťou, a pritom jednoduchou prípravou. Postup receptov je písaný jednoducho a zrozumiteľne v bodoch, aby ste boli zbavení stresu z čítania zložitých textov. Náročnejšie recepty sú naviac doplnené podrobným fotopostupom, pre ľahšie pochopenie postupu v recepte. Vďaka grafickým ikonám na začiatku každého receptu rýchlo zistíte, koľko kusov upečiete, s akým časom treba pri príprave počítať a koľko minút vám pečenie potrvá.

V receptoch nájdete aj možnosti na ďalšie variácie a rôzne obmeny príchutí, tvarov cesta či plniek. Pri receptoch sú napísané naviac aj tipy, ktoré vám prezradia cenné rady a fígle od skúsenej certifikovanej pekárky. Či už tipy pri príprave cesta, samotnom pečení alebo pri skladovaní dobrôt.

Táto kniha je viac než len vianočná kniha s vynikajúcimi kváskovými receptami. Vďaka maličkostiam v nej ukrytých zažijete počas predvianočného pečenia chvíle radosti a pohody. Je to kniha, ktorá nakŕmi nielen váš žalúdok, ale aj oči a dušu.

V knihe nájdete:
  • 38 receptov z kvásku
  • Recepty, ktoré sú vďaka kvásku stráviteľnejšie, nutrične vyváženejšie a zdraviu prospešnejšie
  • Osvedčené recepty od autoriek knižných bestsellerov Kváskovanie 1, 2, 3
  • Recepty z bežne dostupných surovín
  • Zrozumiteľné postupy
  • Ikonky pre ľahšiu orientáciu v recepte
  • Cenné rady, tipy a fígle od skúsenej certifikovanej pekárky.
Kniha, s ktorou môžete zažívať chuť pravých Vianoc 365 dní v roku. Exkluzívna limitovaná edícia série kníh Kváskovanie.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2021 ISBN: 9788097344221 Rozmer: 170×240 mm Počet strán: 160 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách