📝Späť do školy s kráľovskou cenou

William & Kate: Príbeh lásky

Hoci je kniha William & Kate, ktorej autorom je Robert Jobson - najznámejší kráľovský spravodaj a komentátor udalostí v...

Robert JobsonColumbus (2011)

🍎 Vypredané
12,50€

Hoci je kniha William & Kate, ktorej autorom je Robert Jobson - najznámejší kráľovský spravodaj a komentátor udalostí v monarchii vo svojej podstate literatúrou faktu, žiadna nuda na vás nečaká. Naopak, budete mať pocit, že čítate strhujúci ľúbostný román. A ako v každom správnom milostnom príbehu ani tu nechýbajú vášnivé vzplanutia, starosti a intrigy, veľkolepé kulisy palácov a šľachtických sídel, svet britskej aristokracie a kráľovskej rodiny.

Lenže keď sa vaša stará mama volá Alžbeta II., ocko princ Charles a mamička bola princezná Diana, nemáte to so známosťami ľahké. Vlastne ani vtedy, keď sa voláte slečna Kate Middletonová a ako veľa predchodkýň z rozprávky sa zaľúbite do princa.

Boli ste pri ich zoznámení na univerzite, oslavovali ste s nimi zasnúbenie v Keni, videli ste, ako jej dal slávny prsteň svojej matky? Nie? Tak rýchlo čítajte. Toto všetko uvidíte, a ešte oveľa viac, ako na vlastné oči!

Jazyk: český Rok vydania: 2011 Rozmer: 129×206 mm ISBN: 9788071362067 Počet strán: 304 Väzba: pevná s prebalom

Zaradené v kategóriách