🌸 Majáles knižných zliav 📚

Jasmine Warga

Našli sme 5 titulov

Jiné jméno pro domov

Představte si, že žijete docela normální život, máte staršího bratra, kterého obdivujete, bezva kamarádku, prima rodiče. Chodíte do školy, koukáte na americké filmy, rádi zpíváte a sníte o tom, že z vás jednou bude slavná herečka. A náhle se všechno... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
14,01€
11,91€

Moje srdce a jiné černé díry

Jasmine Warga, Argo (2016)
Když máte pocit, jako byste místo srdce měli zoufale bezednou černou díru, která všechno spolkne, jaký smysl má každé ráno...

Když máte pocit, jako byste místo srdce měli zoufale bezednou černou díru, která všechno spolkne, jaký smysl má každé ráno znovu vstávat? Aysel už nechce žít – čeká jen na vhodný okamžik, aby se rozžehnala se životem. Nemá ale od Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
12,64€
10,74€

Každý deň sa počíta

Čo je nezvyčajné na tom, keď dievča už od trinástich rokov posiela listy slávnemu rockerovi? Nič, pokiaľ si, celkom... Zobraziť viac

🌴 Máme na sklade, posielame ihneď.
9,90€
4,95€

My Heart and Other Black Holes

A stunning novel about the transformative power of love, perfect for fans of 13 Reasons Why by Jay Asher. Sixteen-year-old... Zobraziť viac

🍌 Dodanie môže trvať viac ako dva týždne
8,95€
7,61€

My Heart and Other Black Holes

My Heart and Other Black Holes

A stunning novel about the transformative power of love, perfect for fans of Jay Asher and Laurie Halse Anderson... Zobraziť viac

🍎 Vypredané
13,95€