🚚 Pozor! Poštovné ZADARMO na všetky objednávky Zásielkovne

Kniha Dobrý brat, zlý brat - Matti Rönkä

Dobrý brat, zlý brat

Viktor Karppä sa pokojne venuje podnikaniu najmä v stavebníctve, keď sa zrazu vo Fínsku objaví nová, smrtiaca droga, ktorá...

Matti RönkäIkar (2011)

🍎 Vypredané, sú však dostupné iné vydania
7,90€

Viktor Karppä sa pokojne venuje podnikaniu najmä v stavebníctve, keď sa zrazu vo Fínsku objaví nová, smrtiaca droga, ktorá si už vyžiadala niekoľko obetí. Kto ju šíri? Je to neslávne známa ruská mafia, alebo pochádza z domácich zdrojov? Nervozita narastá na oboch stranách a pokojná nie je ani polícia, ktorá si s prípadom nevie poradiť. Keď sa do podozrenia dostane sám Viktor, vydá sa vďaka starým kontaktom po stopách, ktoré mu umožnia preniknúť až do centra ruskej mafie v Petrohrade. Nájde tam odpoveď, kto šíri nebezpečnú drogu?

Kým v prvej časti Rönkových detektívok Mužovi s tvárou zabijaka (Ikar 2010) sa postupne dozvedáme o fungovaní ruskej a postsovietskej mafie vo Fínsku, v pokračovaní Dobrý brat, zlý brat sa Viktor Kärppä pri vyšetrovaní dostáva do ústredia ruskej mafie.
Z fínskeho originálu Matti Rönkä: Hyvä veli, paha veli (Gummerus, Helsinki 2009, prvé vydanie 2003) preložil Peter Kerlik. Redigovala Elena Slobodová.

Jazyk: slovenský Rok vydania: 2011 Rozmer: 125×200 mm ISBN: 9788055123707 Počet strán: 192 Väzba: pevná

Zaradené v kategóriách